Teta drogerie - zubní pudr v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt zubní pudr platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt zubní pudr a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt zubní pudr za výhodnou cenu 94,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek zubní pudr chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dentyucral - zubní pudr 50 g, různé druhy  

*

94,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Zubní pudr v letácích Teta drogerie

 

Zubní pudr - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt zubní pudr a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt zubní pudr hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt zubní pudr právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt zubní pudr i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, záclonová tyč, zahradní obuv, zahradnický kompost, zastřihovač vousů, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zimní obuv, zpevňující tělové mléko, zatahovací pytle. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte zubní pudr

Nejnovější letáky