AUTO KELLY - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu AUTO KELLY, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu AUTO KELLY a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu AUTO KELLY, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Auto Kelly

Sledovat akční letáky a slevové prodejní akce největšího prodejce potřeb pro motoristy se rozhodně vyplatí. Stejně jako členství v jeho věrnostním klubu.

Akční letáky se staly běžnou součástí našich pravidelných i nárazových nákupů. Pro obě strany je to velice výhodné. Obchod tak získá stálé zákazníky a zákazník možnost nakoupit výhodně u prodejce, ke kterému může mít důvěru. Výhodné slevy nabízí i leták Auto Kelly, největší dodavatel autodílů, doplňků pro motoristy a autopotřeb na českém trhu. Akční leták prodejce vydává každý měsíc. Pravidelným sledováním může každý motorista ušetřit mnoho nákladů na provoz svého vozu.

Sleva je poskytována na náhradní díly, autobaterie, pneumatiky nebo kupříkladu na poklice na kola. Velice výhodné jsou akční balíčky, které jsou sestavené podle druhu produktů. Jednotlivé druhy zboží v těchto balíčcích spolu vždy úzce souvisí a zákazník má tak jistotu, že zakoupí pouze to, co skutečně využije. Sleva je v tomto případě velice zajímavá, z celkové ceny se odečte mnohdy i 45 %.

Výhodné výprodeje

Na konci sezóny je vhodné sledovat výprodeje. Za pouhou část původní ceny tak můžete pořídit na další sezónu celou řadu produktů, které budou aktuální i v dalším období.

Výhodou autodoplňků a potřeb pro automobily je většinou to, že nepodléhají módním trendům. Pro příští dovolenou si tak můžete pomalu začít vybavovat inventář vším potřebným. S velkou slevou si tak pořídíte například nosič kol.

Katalog Auto Kelly je přehledně rozčleněn do jednotlivých sekcí, kde se snadno a rychle zorientuje každý běžný uživatel internetu.

Zákaznická karta

Některé sítě prodejen mají pro své zákazníky v nabídce i různé věrnostní programy. Zákaznická karta je připravena i u obchodu Auto Kelly. Poté, co se zákazník stane členem věrnostního programu, získá celou řadu zajímavých výhod. Okamžitě po zahájení členství jsou připraveny slevy až 20% na vybrané produkty, možnost využívání služby Moje garáž nebo možnost účastnit se online aukcí.

Produkty v letácích AUTO KELLY

Nejnovější letáky

Prodejci - auto & moto