Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Dedra - akční letáky

 

Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Dedra, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Dedra a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Dedra, pak jste na správném místě.

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Dedra na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Dedra
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Dedra. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Dedra, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Dedra a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 5 aktuálních letáků Dedra platných až do 23.8.2024. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Ostatní a to konkrétně: kartáč, koš, čistící prostředek, organizér, háček, parfém, guma, aviváž, mýdlo, podložka, které můžete koupit v 1 pobočkách v městech kartáč, koš, čistící prostředek, organizér, háček, parfém, guma, aviváž, mýdlo, podložka a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 303 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Dedra, kde najdete 67 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Dedra

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků