Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

IKEA - akční letáky

 

Nakupovat v ověřených velkých obchodních řetězcích přináší stále více výhod. Některé obchody totiž své zákazníky akčními a jinými nabídkami přímo rozmazlují.

IKEA

Vybavení domácností a kancelářských prostor levným, ale kvalitním nábytkem, je možné i v internetovém obchodě. A je to mnohdy výhodnější nežli objíždění kamenných obchodů. Najdete pohodlně vše na jednom místě, a ještě můžete využít celou řadu slev a zajímavých akcí. Jednou z možností, jak si vybrat přesně to pravé, je navštívit katalog IKEA, kde najdete nejen zboží, ale také mnoho inspirativních nápadů a finančně nenáročných tipů

Výhody členství v klubu

Vítanou tradicí je nabídka členství v klubu IKEA Family. V tomto případě ale nejde pouze o využívání slev, ale také máte jistotu, že na některé problémy nezůstanete sami. Jestliže se vám s nákupem cestou domů něco přihodí, pak můžete počítat s pomocí zdarma. Karta IKEA Family je pro majitele výhodná i z důvodu uložení všech účtenek online. Případné reklamace tedy budou snadno vyřízeny bez jakýchkoliv potíží.

Slevy na veškeré vybavení

Mnoho obchodů nabízí pro své zákazníky zajímavé slevy. Jestliže využijete výprodej IKEA, pak budete překvapeni tím, že se cena vašeho nábytku sníží i o celou jednu třetinu. Levně tak můžete nakoupit například vybavení kuchyně, povlečení, matrace nebo komody. Stačí využít slevový kupón a tím získat výhodnější cenu.

Za povšimnutí rozhodně stojí nápad vytvořit pro zákazníky IKEA bazar nábytku. Je to velice jednoduché. V okamžiku, kdy se rozhodnete pro obměnu interiérového vybavení, nemusíte řešit, kam se starým nábytkem. IKEA ho od vás vykoupí a vy si můžete vybrat opět něco nového. Co takhle nové postele? Jedná se pochopitelně pouze o výrobky této značky. Výhodné akční nabídky prodejce aktualizuje každý týden. Na některé druhy zboží se vztahuje možnost vrácení až po celý jeden rok. Zajímavá nabídka je v tomto směru v případě prodeje matrací. Zde mají zákazníci možnost vyzkoušet si produkt po celých 90 dnů. Pro dobrý přehled o zboží je možné prohlédnout si katalog a v klidu začít vybírat.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek