Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Pompo - akční letáky

thumbnail - Leták Pompo
15.5.-31.7.2024
Leták Pompo
Platný ve všech prodejnách Pompo
 

Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Pompo, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Pompo a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Pompo, pak jste na správném místě.

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Pompo na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Pompo
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Pompo. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Pompo, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Pompo a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 2 aktuálních letáků Pompo platných až do 31.12.2024. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Děti a to konkrétně: LEGO, stavebnice, hračky, LEGO City, LEGO Friends, LEGO Duplo, Ninjago, Disney, LEGO Ninjago, Marvel, které můžete koupit v 103 pobočkách v městech LEGO, stavebnice, hračky, LEGO City, LEGO Friends, LEGO Duplo, Ninjago, Disney, LEGO Ninjago, Marvel a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 303 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Pompo, kde najdete 19 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Pompo

Leták Strana Produkty
leaflet
15.5.-31.7.2024
1 LEGO, LEGO City, LEGO Creator, LEGO Friends, Ninjago
leaflet
1.6.-31.12.2024
11 kůň
13 stáj
19 Peppa Pig
23 hrací podložka
24 Minnie
Nejnovější letáky
Prodejci - děti
Hlídač akcí, slev a letáků