Prima Drogerie - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Prima Drogerie, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Prima Drogerie a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Prima Drogerie, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Prima Drogerie na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Prima Drogerie
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Prima Drogerie. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Prima Drogerie, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Prima Drogerie a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 3 aktuálních letáků Prima Drogerie platných až do 24.12.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Drogerie a parfumerie a to konkrétně: svíčka, sprchový gel, Vileda, mop, čistící prostředek, hygienické vložky, prací prostředek, vitamin, Ajax, Dermacol, které můžete koupit v 30 pobočkách v městech Praha, Brno, Liberec, Ústí nad Labem, Most a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 314 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Prima Drogerie, kde najdete 77 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Prima Drogerie

Nejnovější letáky

Prodejci - drogerie a parfumerie