Teta drogerie - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Teta drogerie, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Teta drogerie a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Teta drogerie, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například olej za akční cenu 129,90 Kč. Za povšimnutí stojí i svíčka za příznivých 66,60 Kč. V letácích Teta drogerie je v akci i čistič, aktuálně stojí 39,90 Kč. Nenechte si ujít ani produkt toaletní papír za zvýhodněnou cenu 39,90 Kč.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Teta drogerie na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Teta drogerie
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Teta drogerie. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Teta drogerie, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Teta drogerie a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Teta drogerie platných až do 8.11.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Drogerie a parfumerie a to konkrétně: sprchový gel, krém, šampón, mýdlo, tuhé mýdlo, dermacol, deodorant, zubní pasta, tělové mléko, hygienické vložky, které můžete koupit v 491 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 254 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Teta drogerie, kde najdete 131 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky Teta drogerie
TOP letáky

Produkty

Prodejci