Nahrajte chybějící leták

Teta drogerie - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Teta drogerie, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Teta drogerie a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Teta drogerie, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například prací prostředek za akční cenu 59,90 Kč. Za povšimnutí stojí i olej za příznivých 61,90 Kč. V letácích Teta drogerie je v akci i toaletní papír, aktuálně stojí 39,90 Kč. Nenechte si ujít ani produkt sušenky za zvýhodněnou cenu 11,90 Kč.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Teta drogerie na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Teta drogerie
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Teta drogerie. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Teta drogerie, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Teta drogerie a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 2 aktuálních letáků Teta drogerie platných až do 2.8.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Drogerie a parfumerie a to konkrétně: krém, šampón, l'oréal paris, noční krém, denní krém, sprchový gel, garnier, gillette, olej, palette, které můžete koupit v 490 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 239 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Teta drogerie, kde najdete 121 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky Teta drogerie
TOP letáky

Produkty

Prodejci