SPORTISIMO - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu SPORTISIMO, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu SPORTISIMO a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu SPORTISIMO, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Vybavení a oblečení pro sport se dá nakoupit za výhodné ceny prakticky po celý rok. Stačí hlídat akční letáky. Jednou z nejočekávanějších akcí je Black Friday.

Sportisimo

Sportovní vybavení nebo oblečení a potřeby pro rekreační účely je dobré pořizovat s větším předstihem nebo v posezónním výprodeji. Dá se tak ušetřit mnoho nákladů, a přitom nakoupit kvalitní a módní produkty. Jedním z prodejců, kteří se zaměřují na prodej sportovního zboží, je Sportisimo.

Tento obchod informuje své zákazníky o slevách a akcích pravidelně ve svých letácích. Leták může mít různou platnost. Některé jsou v platnosti deset dnů a jiné mohou nabízet slevy i po celý měsíc.

Výprodej zboží se týká nejen oblečení pro sport, kterým mohou být plavky či boty, ale také všech ostatních potřeb. Sleva je poskytována i na kvalitní batohy nebo potřeby pro zimní sporty.

Sportisimo klub

Pro stálé zákazníky je výhodné přihlášení do Sportisimo klubu, kde čeká celá řada výhod. Ke vstupu do klubu stačí pouhá jednoduchá registrace. Zákazník tak získá poukaz, který mu dává možnost nejen nakupovat za výhodnější ceny, ale také například možnost vrácení zboží do 30 dnů. Členové klubu také využívají slevový kód či slevový kupón, který sníží cenu zboží i o desítky procent. Další výhodou členství v klubu je sleva na půjčovné a servisní práce pro potřeby lyžování nebo doručení zboží na vybranou prodejnu za poloviční poplatek.

Black Friday

Možností, jak nakoupit levněji, je ale mnohem více. Oblíbenou akcí je Black Friday, které se účastní většinou všechny velké prodejní řetězce. Jedná se o předvánoční nabídku zajímavých produktů, u nichž jsou ceny výrazně snížené. Díky ní můžete nakoupit nejen dárky na vánoční svátky za zlomkové ceny. Některé druhy zboží jsou zlevněné až o 80 %.

Pod vánočním stromečkem tak mohou vaši blízcí najít celou řadu sportovních potřeb. Nebo se můžete vybavit na cesty do zaměstnání vhodným dopravním prostředkem, kterým je moderní a dnes stále oblíbenější koloběžka.

Nejnovější letáky

Prodejci - sport