Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

DATART - akční letáky

Aktuálně nejsou žádné platné letáky
 

Ušetřit při nákupu elektroniky může znamenat, že se vám do peněženky mohou vrátit i tisíce korun. Sledování slevových akcí se tedy rozhodně vyplatí.

Datart

Nákup elektroniky není většinou úplně levnou záležitostí. Proto je dobré porovnávat internetové obchody a najít si tak nejvýhodnější ceny na vybrané zboží. Jedním z obchodů, který svým zákazníkům nabízí zajímavé akce, je obchod Datart. Výhodně tu můžete nakoupit nejen lednice, mobily, ale také si pořídit pro soukromé nebo pracovní účely nový notebook.

Pro možnost pohodlného nakupování vydává obchodní řetězec každý týden slevový leták, který si můžete prohlédnout na svém počítači na webu Kompas Slev.

Nakupování i za třetinové ceny

Na webových stránkách najdete také možnost využít slevový kupón. Sledovat tento způsob slevy se rozhodně vyplatí, protože můžete na vybraném zboží ušetřit dokonce i několik tisíc korun.

Zvýhodněné ceny získáte také tím, že využijete slevový kód. V tomto případě cena klesne i o 40 %. Další z vítaných a zákazníky netrpělivě očekávaných akcí obchodu Datart, je maxi výprodej. Není výjimkou, když z ceny ubyde i 70 %. A to už jistě stojí za úvahu.

Vzhledem k tomu, že poštovné bývá v současné době docela vysoké, je další zajímavou nabídkou možnost využít dopravu zdarma při nákupu nad 500,- Kč.

Cenová nabídka na míru

Větší nákup potřeb do domácnosti (například při rekonstrukci nebo zařizování nového bydlení) se stane výhodným ve chvíli, kdy využijete možnost konzultace se specialistou, který vám připraví výhodnou cenovou nabídku přímo na míru. Sleva se tak může týkat elektroniky i dalších potřeb do domácnosti. Tímto způsobem se dá ušetřit mnoho nákladů

Black Friday

Největší nákupní akcí je každoročně takzvaný Černý pátek neboli Black Friday. Této akce se účastní všechny velké obchody a je nastavena na ideální čas před Vánoci.

Datart ale na tento den nabízí ještě o něco více. Díky slevovým kuponům a CashBacku ušetříte další náklady.

 

Produkty v letácích DATART

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků