Expert - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Expert, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Expert a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Expert, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Leták Expert
Leták Expert.
 
Platný ve všech prodejnách Expert
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Expert na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Expert
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Expert. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Expert, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Expert a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Expert platných až do -. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Elektronika a bílé zboží a to konkrétně: Emos, meteostanice, led čelovka, čelovka, svíčka, alkalické baterie, žárovka, led žárovka, nabíječka, nabíječka baterií, které můžete koupit v 50 pobočkách v městech Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, České Budějovice, Pardubice a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 315 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Expert, kde najdete 90 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Expert

Nejnovější letáky

Prodejci - elektronika a bílé zboží