Leták Albert Hypermarket - 17.11.2021 - 7.12.2021 - str. 1 *

1 3 4 ... 25
Leták Albert Hypermarket - 17.11.2021 - 7.12.2021 - Produkty v akci - mošt, pivo, Sol, termofor, police, laboratoř, LEGO, policejní auto. Strana 1.
1 3 4 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu Albert Hypermarket platný od 17.11.2021 do 7.12.2021 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Albert Hypermarket nabízí slevy na více než 170 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert Hypermarket ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Na aktuální stránce najdete akce na mošt, pivo, sol, termofor, police, laboratoř, lego, nicméně Albert Hypermarket v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na disney, kreativní sada, minecraft, kniha, lego. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert Hypermarket, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Albert Hypermarket:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
albert HYPERMARKET LEGO ★大 DAROVAT JE KOUZELNÝ POCIT Dětská laboratoř - výroba svíticích krystalů • sada obsahuje vše potřebné pro výrobu krystalů různých barev věk 8+ 799,- -37 % Hřejivá plyš 1 ks 100% přírodní náplň • různé druhy 199-20 % 499.- albu. 399.- nraj si e SVÍTÍCÍ KRYSTALY POZndvej DOHAL chemiciyck eakci SOL iei VE T EVTEIRLO & Clementoni O Clementoni. MECHANICS Laboratory science play RC Policejní auto • 300 dílků 499--26 % TECHNOoC • dva modely • věk 8+ POLICE CAR with REMOTE CONTROL 2 MODELS STEM 1099.- Clemento O Clementoni. Nabídka platí od 17. 11. do 7. 12. 2021 a neplatí pro hypermarkety Brno – Galerie Vaňkovka; České Budějovice – DOC Mercury; Jihlava – OC Citypark; Liberec – Budyšínská; Most – OC Central; Olomouc – Galerie Šantovka; Ostrava – Forum Nová Karolina; Praha – OC Arkády Pankrác, OC Metropole Zličín, OC Galerie Harfa; Tábor – Soběslavská. - - - TOWYHIIHAN

Albert Hypermarket letáky

TOP letáky