Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

TESCO - akční letáky

 

Na začátku svého zrodu stál jen malý stánek a rozhodně nikdo netušil, že z něho vyroste něco tak obrovského a k nalezení bude po celé Evropě. 

Tesco letáky, slevové kupóny a akční sortiment

Historie obchodu Tesco sahá skutečně daleko, ale pokud se podíváme k nám do naší České republiky, tak svoji historii si zde začalo Tesco psát roku 1996, kdy vznikl první maloobchodní řetězec Tesco. Od té doby zde vyrostly stovky jeho poboček. Některé jsou menší supermarkety, ale ve velkých městech si můžete projít hypermarket a velmi výhodně nakoupit veškerý sortiment. Je pravdou, v mnohém vám pomohou i Tesco akce, které jsou úzce propojeny s věrnostním programem pro zákazníky, ale tak je skvělým pomocníkem akční leták Tesco. Skutečně pestrá nabídka nejen potravin, nápojů, ale rovněž i spotřebního zboží se dá pořídit za velmi výhodnou cenu, což rozhodně potěší každého spotřebitele, zvláště pokud se jedná o početnou rodinu.

Tesco akce na vybraný sortiment

Pokud se skutečně chcete pokochat akčními nabídkami, poté si v klidu a z pohodlí domova otevřete Tesco.cz a zde naleznete veškeré akční ceny, ale i další připravované akce nebo služby, které ocení každý zákazník. Navíc samozřejmě můžete získat inspiraci na vaření nebo tip na produkty, které uplatníte ve svých domovech. V Tescu naleznete sortiment, který má ověřené a spolehlivé značky. Výhodně můžete zakoupit privátní značkové produkty Tesco Value. Pokud přece jenom budete chtít o něco vyšší kvalitu a nevadí vám i cenové rozpětí, poté se můžete spolehnout na značku Tesco Finest. Je pravdou, že samozřejmě Tesco ručí nejvyšší kvalitou potravin i u ostatních výrobců. Vybírat můžete z poměrně rozsáhlé nabídky potravinářského sortimentu, kdy nejvíce se lidé soustředí na akce v případě výběru mléčných výrobků, ale vyhledávají i levnější ceny oleje, másla nebo mléka a mouky. Tesco supermarket dále nabízí i základní spotřební sortiment nebo krmivo pro domácí mazlíčky. Naleznete zde za výhodnou cenu i oblečení pro celou rodinu a samozřejmě se nesmí opomenout bohatý sortiment z oblasti drogérie.

Připravte se na další týden s Tesco letákem

Akční nabídky vám nabídne Tesco leták každý týden. Můžete tak skvěle využít příznivou slevu na běžné nákupy i pro výjimečné situace. Letáky vychází pravidelně jednou týdně a většinou je jejich platnost od středy do úterý, nicméně Tesco leták na příští týden je vždy včas připravený, tudíž zákazník má dokonalý přehled o akčních nabídkách dopředu. Je pravdou, že v současné době si lze prohlédnout leták Tesco v tištěné podobě, ale také není problém nahlédnout do nabídky v online Tesco letáku. Tesco vydává samostatné letáky pro velké hypermarkety, malé hypermarkety a supermarkety. Nepravidelně máte možnost nahlédnout do tematického katalogu, který se vztahuje k určitému období.

Nezapomeňte předložit Tesco Clubcard

Pokud si vyberete zboží z akčního letáku, tak rozhodně ušetříte, ale jakákoliv jiná prodejna může mít speciální ceny, které jsou označeny Tesco Clubcard. V podstatě pokud si sjednáte věrnostní účet, poté můžete výhodně nakupovat s touto kartou, která vám přinese opět značnou úsporu za vaše nákupy. Navíc pokud budete mít v mobilu aplikaci Clubcard Tesco, tak můžete po nákupu ihned uplatnit slevové kupóny nebo poukázky, které vám velmi příznivě sníží opět cenu za nákup. A ještě jako bonus vás může například potěšit Tesco Eden, který má otevřeno non-stop, což v malých městech nefunguje.

Tesco online nákupy šetří čas

Je skutečně mnoho různých služeb, kterými Tesco pamatuje na svého zákazníka. Mezi prioritní patří věrnostní karta, ale také Tesco online nákupy, které si můžete sjednat na iTesco. Nakupování on-line je totiž v současné době velmi oblíbené a není divu, že funguje skvěle tímto způsobem i nákup potravin. Na třetině území České republiky vám nákupy dovezou až domů, ale také můžete využít službu, že si zboží objednáte a vyzvednete na příslušné pobočce. Můžete opět čerpat slevy nebo další výhodné nákupy, podle vašich potřeb.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků