TESCO - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu TESCO, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu TESCO a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu TESCO, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Obchodní řetězec Tesco má pro své zákazníky nejen širokou nabídku produktů ze všech možných kategorií, ale také možnost poskytnutí půjčky bez ručitele.

Tesco

Velký obchodní řetězec Tesco, který má u nás zastoupení v podobě supermarketů i hypermarketů, nabízí širokou škálu produktů. Proto bývají jeho letáky rozdělené podle kategorií nebo podle toho, jaké je právě roční období. Vybírat tak mohou zákazníci například v době před začátkem školního roku potřeby pro své školáky. Mezi ně patří kupříkladu oblečení nebo školní vybavení. Akce, které přináší každý týden akční leták, se týkají průběžně všech druhů prodávaných produktů. Zákazník tu najde za zvýhodněné ceny i hračky nebo pleny.

Velkou výhodou tohoto obchodu je možnost využívat online nákupy a uspořit tak čas při procházení mezi jednotlivými regály.

Pro možnost snadného a levnějšího nákupu je třeba jen projít aktuální leták a ve chvíli, kdy se blíží konec jeho platnosti, vyhledat si leták na příští týden. Jednou z dalších možností, jak nakoupit výhodněji, je přihlásit se do věrnostního programu Clubcard.

V tomto programu získává každý zákazník za nákup za 200,- Kč e-známku. Po nasbírání 15 známek, dostává slevový kupon na 300,- Kč. Při získání 10 známek činí sleva 150,- Kč.

Ve všech prodejnách sítě Tesco (kromě čerpacích stanic) lze platit papírovými i elektronickými stravenkami. Za stravenky se dají koupit ale pouze potraviny a nikoli alkohol či tabákové výrobky.

Půjčka

Jednou se služeb, kterou má pro své zákazníky Tesco připravenu, je možnost poskytnutí půjčky. Jedná se o tzv. rychlou půjčku, která se vyřídí bez ručitele i jakýchkoliv poplatků za vyřízení a vedení. Vítanou možností této půjčky je i její opakované čerpání. Půjčka je omezena částkou od 10 000,- Kč do 250 000,-Kč.

Další výhodou tohoto finančního produktu je, že není nutné striktně dodržovat výše jednotlivých splátek, ale je možné zaslat více splátek najednou.

Půjčku lze také kdykoliv doplatit, aniž by bylo zapotřebí platit sankce nebo jiné poplatky.

Produkty v letácích TESCO

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety