Lidl - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Lidl, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Lidl a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Lidl, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Akční slevy, stravenky nebo možnost registrace. To vše je běžným standardem některých moderních obchodních řetězců, kteří chtějí vyjít svým zákazníkům vstříc.

Lidl

Nakoupit věci běžné potřeby pod jednou střechou je výhodné zejména z důvodu úspory času. Proto mnoho obchodů, které se spíše specializovaly na prodej potravin a drogistického zboží, nabízejí stále širší sortiment. Obchodní řetězec Lidl nabízí ve svých prodejnách kromě zmíněných potravin a drogistického zboží i oblečení a obuv.

Každý týden vychází nový leták, ve kterém si zákazníci mohou prohlédnout, které zboží prodejce zahrnul do slevové akce. Ve chvíli, kdy aktuální leták končí, už je připraven nový leták na příští týden.

Slevové akce jsou v nabídce uspořádány přehledně a srozumitelně. Tento katalog akčního zboží může dávat inspiraci pro vaši kuchyň i volný čas. V prodejnách Lidl lze platit poukázkou, která se nazývá „Naše stravenka“. Může mít dvě podoby. Buď je to karta nebo papírová stravenka. Tato stravenka je oproti běžným druhům limitována s větší tolerancí. Na jeden nákup můžete uplatnit až 10 stravenek nebo čerpat v průběhu jednoho dne 1.600, - Kč. Výhodou stravenky je také možnost využívat slevové akce.

Mobilní aplikace

Pokud si zákazník stáhne mobilní aplikaci Lidl, pak získá přístup k produktům, kterými je slevový kupón nebo stírací los. Akční leták, který mají zákazníci s dostatečným předstihem nejen na svém elektronickém zařízení, ale také si ho mohou prohlédnout v tištěné podobě, přináší výprodej zboží, které je právě v tu dobu aktuální. Například konec prázdnin je ve znamení potřeb pro školáky a studenty. V průběhu jara se můžete spolehnout na skvělé tipy pro začínající grilovací sezónu.

Informace o slevách, akcích a dalších prodejních možnostech, mohou zákazníci najít také na několika různých sociálních sítích. Další výhodou je možnost registrace e-mailovou adresou. Tím získáte newsletter, který informuje o aktuální nabídce.

Produkty v letácích Lidl

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety