Kaufland - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Kaufland, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Kaufland a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Kaufland, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například alkohol za akční cenu 9,90 Kč. Za povšimnutí stojí i víno za příznivých 19,90 Kč. V letácích Kaufland je v akci i pečivo, aktuálně stojí 3,50 Kč. Nenechte si ujít ani produkt šunka za zvýhodněnou cenu 12,90 Kč.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Nejoblíbenější produkty v letácích Kaufland

Káva za 54,90 Kč, v akci od 22.9.2021 do 27.9.2021

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Pivo za 9,90 Kč, v akci od 22.9.2021 do 27.9.2021

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum za 99,90 Kč, v akci od 22.9.2021 do 27.9.2021

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 

Zajímavé nabídky, soutěže nebo akční slevy na běžné druhy potravin, nabízí obchodní řetězec Kaufland, který vydává i své vlastní stravenky.

Kaufland

Velké obchodní řetězce přicházejí stále s novými nápady a nabídkami, které jsou výhodné pro samotného prodejce a pochopitelně i pro jeho zákazníky. Ke klasice patří dnes leták, který prodejce Kaufland vydává každý týden a kde se každý může informovat o zajímavých slevách.

Slevy jsou výhodné i v tom smyslu, že se týkají běžně prodávaného a kupovaného zboží. K tomu patří například mléko, pivo nebo jiné druhy pravidelně konzumovaných potravin.

Výhodou také je, že je chvíli, kdy už dochází platnost pro aktuální leták, je možné nahlédnout na internetu na leták příštího týdne. Zákazník si tak může v klidu promyslet následný nákup a vybrat si, které akce jsou pro něho zajímavé. Akční leták najde každý zákazník jak v online podobě, tak i v podobě tištěné.

Stravenky a body Kaufland

Platit stravenkami je většinou velice výhodné. Proto své stravenky vydává i obchodní řetězec Kaufland. Těmito poukázkami lze platit potraviny a nealkoholické nápoje. Systém placení u pokladny není tímto způsobem nijak komplikován. Pokladní systém snadno vše rozpozná a sečte tak, aby bylo možné okamžité uplatnění stravenek. U pokladny tak můžete část nákupu zaplatit stravenkou a zbytek obvyklým způsobem.

Jestliže si zákazník pořídí věrnostní kartu Kaufland Card, pak získává celou řadu výhod. Kaufland body se sbírají docela snadno a není nutné se prakticky o nic starat. Za každých 100,- Kč, které za nákupy v Kauflandu utratíte, se přičítá jeden bod na účet. Body se pak mohou vyměnit za slevové kupóny. Je tedy logické, že čím více na věrnostní kartu nakoupíte, tím více lákavých nabídek vám Kaufland poskytne. Nasbírané body je možné uplatnit i v rámci dalších zajímavých věrnostních programů.

Prodejce Kaufland pro držitele věrnostní karty Kaufland Card nabízí také zajímavé soutěže, ve kterých lze vyhrát skvělé ceny.

Pobočky Kaufland
TOP letáky

Produkty

Prodejci