Nahrajte chybějící leták

Kaufland - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Kaufland, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Kaufland a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Kaufland, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například alkohol za akční cenu 9,90 Kč. Za povšimnutí stojí i sýr za příznivých 10,90 Kč. V letácích Kaufland je v akci i víno, aktuálně stojí 119,90 Kč. Nenechte si ujít ani produkt pivo za zvýhodněnou cenu 9,90 Kč.

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Zajímavé nabídky, soutěže nebo akční slevy na běžné druhy potravin, nabízí obchodní řetězec Kaufland, který vydává i své vlastní stravenky.

Kaufland

Velké obchodní řetězce přicházejí stále s novými nápady a nabídkami, které jsou výhodné pro samotného prodejce a pochopitelně i pro jeho zákazníky. Ke klasice patří dnes leták, který prodejce Kaufland vydává každý týden a kde se každý může informovat o zajímavých slevách.

Slevy jsou výhodné i v tom smyslu, že se týkají běžně prodávaného a kupovaného zboží. K tomu patří například mléko, pivo nebo jiné druhy pravidelně konzumovaných potravin.

Výhodou také je, že je chvíli, kdy už dochází platnost pro aktuální leták, je možné nahlédnout na internetu na leták příštího týdne. Zákazník si tak může v klidu promyslet následný nákup a vybrat si, které akce jsou pro něho zajímavé. Akční leták najde každý zákazník jak v online podobě, tak i v podobě tištěné.

Stravenky a body Kaufland

Platit stravenkami je většinou velice výhodné. Proto své stravenky vydává i obchodní řetězec Kaufland. Těmito poukázkami lze platit potraviny a nealkoholické nápoje. Systém placení u pokladny není tímto způsobem nijak komplikován. Pokladní systém snadno vše rozpozná a sečte tak, aby bylo možné okamžité uplatnění stravenek. U pokladny tak můžete část nákupu zaplatit stravenkou a zbytek obvyklým způsobem.

Jestliže si zákazník pořídí věrnostní kartu Kaufland Card, pak získává celou řadu výhod. Kaufland body se sbírají docela snadno a není nutné se prakticky o nic starat. Za každých 100,- Kč, které za nákupy v Kauflandu utratíte, se přičítá jeden bod na účet. Body se pak mohou vyměnit za slevové kupóny. Je tedy logické, že čím více na věrnostní kartu nakoupíte, tím více lákavých nabídek vám Kaufland poskytne. Nasbírané body je možné uplatnit i v rámci dalších zajímavých věrnostních programů.

Prodejce Kaufland pro držitele věrnostní karty Kaufland Card nabízí také zajímavé soutěže, ve kterých lze vyhrát skvělé ceny.

Pobočky Kaufland
TOP letáky

Produkty

Prodejci