Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Kaufland - akční letáky

 

Velmi dobře se nakupuje v Kauflandu, který nabízí bohatý sortiment potravinářského i spotřebního zboží. V akci lze pořídit velmi zajímavé produkty.

Aktuální leták Kaufland s akční bohatou nabídkou

Jako každý správný obchod, tak ani Kaufland není pozadu s nabídkou bohatého sortimentu. Má řadu privátních značek, mezi které patří K-Classic, kam se řadí těstoviny, konzervy, mléčné výrobky nebo dokonce i krmiva pro domácí mazlíčky. K-Purland se zase specializuje na maso a masné výrobky. Kaufland má totiž své vlastní řeznictví v Modleticích. K-Bio, K-take it veggie je zaměřeno na zdravou stravu a nabídka potěší vegetariány a vegany. Exquisit vás potěší nabídkou sýrů, ale rovněž i chutných dezertů. Pokud budete pečlivě sledovat Kaufland akce, tak vám neunikne nejen žádná nabídka těchto produktů, ale můžete si zakoupit vybrané zboží za zlomek původní ceny. O veškerých takových nabídkách vás bude informovat akční leták Kaufland.

Výhodnější nákupy s Kaufland card

Kaufland leták je skvělá pomůcka, jak nakoupit výhodně, za dobrou cenu a ještě kvalitní produkty. Pokud budete mít navíc Kaufland card, tak je to ještě výhodnější pro vás. Tudíž jak se zdá, tak v návaznosti na Kaufland slevy, můžete poměrně dost ušetřit a přirozené poté výhodně nakoupit. I to značí, proč je Kaufland oblíbeným řetězcem supermarketů a hypermarketů. V České republice je přes 125 Kaufland prodejen a všechny mají svůj platný Kaufland leták. Lidé poslední dobou spíše vyhledávají máslo, mléko, mléčné výrobky, sýry, mouku, olej a samozřejmě maso. V akčních nabídkách lze skutečně velmi dobře zakoupit kuřecí maso, ale i vepřovou kotletu nebo kýtu. 

Speciální Kaufland akce

Pokud si zaregistrujete na stránkách Kaufland svoji e-mailovou adresu, tak můžete získat Kaufland nový leták dříve, než ostatní a tak si v klidu připravit nákup za výhodné ceny. Každý týden jsou připraveny speciální nabídky, které jsou platné od středy po celý týden, a díky tomu můžete ušetřit na různém sortimentu. Například si zakoupit levnější ryby, nápoje, masné nebo mléčné výrobky, ale i spotřební zboží. To ovšem není vše, protože aktuální leták Kaufland můžete doplnit nabídkou od pátku do neděle, což jsou zvýhodněné nákupy na víkend. A pokud chcete zase získat výhodnou cenu na spotřební zboží, tak věnujte pozornost Kaufland letáku příští týden, který startuje svým vydáním v pondělí a nabídka opět trvá týden.

Výhodné online nákupy v Kauflandu

Nezískali jste aktuální Kaufland leták? Nevadí, všechny potřebné informace, včetně online letáku máte na oficiálních stránkách Kaufland, které jsou skvělé i na Kaufland online nákup. Kromě týdenních letáků Kaufland se můžete setkat se speciálními tematickými katalogy, kde jsou například vánoční produkty nebo zase lze využít i výhodných nabídek pro děti, když mají v září nástup do školy. Výhodně nakoupit školní pomůcky, to vždy rodiče potěší. Není divu, že akční zboží vyvolá takový úspěch, protože časté slevy, které naleznete v akčních letácích, či katalogu rozhodně šetří rozpočet, ale také si lze zakoupit větší množství různého sortimentu, čímž se obohatí jídelníček nebo doplní chybějící zásoby.

Kaufland stravenky a slevy

Určitě neprohloupíte, když si zařídíte Kaufland Card. Sbíráte totiž za své nákupy body a měníte je poté za atraktivní slevové kupóny, také můžete soutěžit o hodnotné ceny a zážitky. Svoji Kaufland Card můžete mít rovněž v aplikaci Kaufland. Budete mít ihned po ruce nejnovější slevy, akční leták i věrnostní kartu. V současné době není nijak neznámá platba stravenkami. Obchodní řetězec Kaufland vydává své vlastní Kaufland stravenky, kterými můžete platit vše, avšak nesmíte přesáhnout 10 papírových stravenek do celkové hodnoty 1 600,- Kč. Žijeme v moderní době a tak není problém si zařídit elektronickou stravenku i v tomto případě platí, že maximální limit je ve výši 1 600,- Kč na jeden nákup nebo den. Akční zboží se poté dá velmi snadno zakoupit, i když vám momentálně chybí hotovost.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků