Leták Albert - 3.8.2022 - 16.8.2022 - str. 1 *

1

3 4 ... 21
Leták Albert Hypermarket - 3.8.2022 - 16.8.2022 - Produkty v akci - salám, uherský salám, křemešník, minerální voda, Mattoni, voda, ochucená minerální voda, světlé pivo, Radegast, světlý ležák, ležák, pivo, alkohol, kapsle, prací prostředek, Ariel, tekutý prací prostředek, prací gel. Strana 1.
1 3 4 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu Albert Hypermarket platný od 3.8.2022 do 16.8.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Albert Hypermarket nabízí slevy na více než 322 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Albert Hypermarket ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Na aktuální stránce najdete akce na světlé pivo, minerální voda, Radegast, prací prostředek, Ariel, tekutý prací prostředek, salám, nicméně Albert Hypermarket v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na gouda, šunka, párky, vídeňské párky, olivy. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Albert Hypermarket, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Albert Hypermarket:

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Radegast

Česká republika se může pochlubit tím, že vyrábí mnoho různých druhů piva. Dalo by se tedy říct, že pivo je naším národním nápojem. Každý milovník tohoto zlatavého moku si může vybrat podle své chuti. Jedním ze známých produktů v této oblasti je Radegast.

I přesto, že se jedná o celkem mladý pivovar, získalo si pivo Radegast věhlas nejen v našich končinách. Pivo Radegast oslavilo v nedávné době své padesátiny. Od chvíle, kdy byla uvařena první várka, receptura se nezměnila. Nebylo to ani zapotřebí. Radegast je oblíbený právě pro svou nezaměnitelnou chuť a výraznou hořkost.

 
albert ● AKČNÍ KATALOG PRO HYPERMARKET PLATNOST: OD 3.8. DO 16.8.2022 Mattoni • ochucená minerální voda 1,51 ● 11 = 9,27 Kč vybrané druhy Temmur 17.90-22% 13,⁹0 MATTONMATTONI Mt esence citronu MISTELICENT WWZMYSELN KREMEŠNÍK PHONE SALES Nabídka neplatí pro hypermarket Hradec Králové – Kutnohorská. - HINSE ● ZNAČKOVÉ PRODUKTY ● HERAH MISTELECAL MAY CONTELECAT UHERÁK JA SOMA MAGEREZA PAR PIREREMESE 42 • 90 dávek gel Ariel Prací prostředek 52 dávek kapsle 1 dávka od 3,66 Kč vybrané druhy ZA NEPORAZITELNÉ AKCE TÝDNE Každý týden za vás hlídáme nejnižší akce na trhu. 699:- -52% 329.- Křemešník/ /Uherák 380 g • 100 g = 24,98 Kč 189.90 -50% 94.⁹90 ALLI POWER COLOR 3 OPHRY XXL PACK Allin1 PODS ARIEL 0110 RADEGAS 12: 12 YLE www MERRE DNCE IN MORE 1 20.90 -28% 14.⁹⁰ Radegast Ryze Hořká 12 ● světlý ležák 0,51 11 = 29,80 Kč • záloha na láhev 3 Kč ● MEGA PACK ARIEL GEL CONCENTRATED COLOR

Další letáky Albert Hypermarket

Nejnovější letáky