Alphega lékárna - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Alphega lékárna, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Alphega lékárna a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Alphega lékárna, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Leták Alphega lékárna
Leták Alphega lékárna - 1.12.2022 - 31.12.2022.
1.12.-31.12.2022
Platný ve všech prodejnách Alphega lékárna
Leták Alphega lékárna
Leták Alphega lékárna - 1.11.2022 - 30.11.2022.
1.11.-30.11.2022
Platný ve všech prodejnách Alphega lékárna
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Alphega lékárna na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Alphega lékárna
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Alphega lékárna. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Alphega lékárna, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Alphega lékárna a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 2 aktuálních letáků Alphega lékárna platných až do 31.12.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Lékárny a to konkrétně: léčivý přípravek, doplněk stravy, pastilky, lék proti bolesti, přípravek na podporu imunity, nosní sprej, Nurofen, lék na horečku, zinek, vitamin C, které můžete koupit v 282 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 314 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Alphega lékárna, kde najdete 48 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Alphega lékárna

Nejnovější letáky

Prodejci - lékárny