Dr. Max - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Dr. Max, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Dr. Max a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Dr. Max, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Vyberte svou pobočku  
Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.
 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Dr. Max na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Dr. Max
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Dr. Max. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Dr. Max, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Dr. Max a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Dr. Max platných až do 30.9.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Lékárny a to konkrétně: léčivý přípravek, doplněk stravy, Brufen, vitamin C, vitamin, lék proti bolesti, Coldrex, pastilky, selen, vitamin D, které můžete koupit v 426 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 312 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Dr. Max, kde najdete 37 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Dr. Max

Nejnovější letáky

Prodejci - lékárny