Nahrajte chybějící leták

Lékárny IPC - akční letáky a nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Lékárny IPC, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Lékárny IPC a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Lékárny IPC, pak jste na správném místě.

V právě probíhající slevové akci je například vitamin za akční cenu 36,00 Kč. Za povšimnutí stojí i repelent za příznivých 152,00 Kč. V letácích Lékárny IPC je v akci i Panthenol, aktuálně stojí 159,00 Kč. Nenechte si ujít ani produkt Predator za zvýhodněnou cenu 152,00 Kč.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Lékárny IPC na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Lékárny IPC
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Lékárny IPC. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Lékárny IPC, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Lékárny IPC a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Lékárny IPC platných až do 30.6.2021. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Lékárny a to konkrétně: lék na alergii, péče o klouby, voltaren, ladival, žíly a cévy, b-komplex, vitamin, odstraňovač klíšťat, acifein, apo-ibuprofen, které můžete koupit v 44 pobočkách v městech Praha, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Most a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 238 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Lékárny IPC, kde najdete 17 letáků, jejichž platnost už skončila.

Pobočky Lékárny IPC
TOP letáky

Produkty

Prodejci