MAKRO - bazénový vysavač v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt bazénový vysavač platné od 8.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt bazénový vysavač a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt bazénový vysavač za výhodnou cenu 749,00 Kč. Tato slevová akce platí od 8.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek bazénový vysavač chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
BAZÉNOVÝ VYSAVAČ AQUACLEAN - • k odstraňování hrubých nečistot obsah sady: • tyč 279 cm, 3 adaptéry, síťka na nečistoty s extra odolnou síťovinou, extra dlouhá 6m hadice (⌀ 32 mm)  

**

749,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
VYSAVAČ STAR VAC* - • pro všechny typy bazénů • použití s kartušovými i pískovými filtracemi • kompletní sada pro vysávání (2× hubice, skládací tyč 1,5 m, hadice 5 m)  

**

759,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Bazénový vysavač v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 8.6.2022 - 5.7.2022.
8.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Bazénový vysavač - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt bazénový vysavač a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt bazénový vysavač hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt bazénový vysavač právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt bazénový vysavač i v jiných obchodech jako Globus, Haus Spezi nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: bramborové taštičky, bernské párky, B17 Apricarc, B17 therapy, Baby Secrets, BaByliss, Baldriparan, bambusový nábytek, Barbone, barvy na sklo. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte bazénový vysavač

Nejnovější letáky