Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

PENNY - akční letáky

 

Velmi oblíbený obchodní řetězec supermarketů je Penny. Působí nejen v České republice, ale i jiných státech s velmi podobnou nabídkou sortimentu. 

Penny a leták s akční nabídkou

Společnost Penny Market s.r.o. je v podstatě dceřinou společností obchodního řetězce REWE. Firma vznikla již v roce 1926, ale samozřejmě první obchodní řetězce u nás se otevřely mnohem později a to v roce 1997. V současné době má Penny necelých 400 provozoven a nové se stále ještě budují. Veškeré informace si lze dohledat na penny.cz, stejně tak jako se podívat na Penny akční leták, který vám přináší nejen pestrou nabídku, ale zboží za zlomek původní ceny. Hlavní motto obchodu Penny zní „Nakupujte hezky česky“ a skutečně můžete zaznamenat, že v nabídce jsou převážně produkty od českých dodavatelů a to platí jak pro čerstvé potraviny, tak spotřební zboží. Penny Market skutečně trvá na výrazné spolupráci zejména s regionálními dodavateli.

V Penny akci je pro každého něco

Každý týden jsou připraveny pro zákazníky zajímavé produkty a nejvíce vyhledávané nebo oblíbené jsou výrobky z masa, čerstvé maso, pečivo, ovoce a zeleniny, mléko, mléčné produkty i máslo a olej. Kdo rád peče, tak si pohlídá mouku, cukr nebo třeba povidla a oříšky. Nechybí samozřejmě nealkoholické a alkoholické nápoje, zkrátka pestrý sortiment, který můžete získat za lepší cenu a pokud trefíte na akci, tak je sortiment ještě výhodnější ke koupi. Inspirací se vám může stát Penny leták s aktuální nabídkou, kde naleznete skvělé cenové nabídky kvalitní, čerstvých tuzemských, ale samozřejmě i zahraničních produktů.

Penny leták na příští týden vám ušetří rozpočet

Penny se stará o to, aby co nejvíce zákazníků bylo informováno o tom, jaké jsou akční ceny a tak v některých městech, zvláště tam, kde má své prodejny, rozesílá Penny leták do poštovních schránek. Tak získáte snadno přehled a Penny leták na příští týden, který si můžete doma pohodlně prohlédnout. Penny leták vydává jednou týdně s platností od čtvrtka do následující středy. Zde se zákazníci mohou těšit i na zveřejněnou další akční nabídku, která je na víkend s názvem Super víkend. Tyto ceny logicky budou platit pouze o víkendu. Kromě tištěného letáku si lze veškeré nabídky prohlédnout přímo na webových stránkách, kde jsou zveřejněny všechny Penny akce. Nechybí ale ani tematické katalogy se specializovanou nabídkou podle sezónní potřeby. Před Vánoci se samozřejmě více zaměří na vánoční sortiment.

S Penny akčním letákem vám nic neunikne

Ve všech prodejnách Penny je nabídka akčního sortimentu stejná. Každý si může vybrat svoje favority a rozhodně mezi nimi nechybí ani exkluzivní vína od nezávislých vinařů z České republiky. Dále zde naleznete řadu výrobků, které mají vlastní značku BabyTime, Karlova Koruna, Tanja, Dobré Maso, Řezníkův talíř, Boni a Penny. Od každé značky vždy naleznete akční nabídku a můžete si tak vybavit svoji spíž kvalitními produkty, které jsou v akci.

Jestli vás něco nezklame, tak to bude Moje Penny

Penny myslí na každého a tak i nejmenší si mohou přijít na své. Rodiče sbírají s Penny kartou body za nákupy a poté je mohou uplatnit v některé jiné akci, například velký úspěch sklízí akce „plyšáci Penny“. Ta má ale mnohdy ještě jiný podtext a to například, že se Penny rozhodl bojovat proti plýtvání potravin a pro děti bude připravena parta plyšáků s názvem Neobyčejné kousky k nakousnutí. Pokud se chcete zapojit do takovýchto kampaní, je nutné mít Penny kartu, na kterou budete sbírat body nebo si pořídit aplikaci Moje Penny, kde budete mít pohromadě nejen informace, ale i všechny potřebné náležitosti, které se vám vždy hodí. Navíc zde máte další slevové kupóny, které můžete při svých nákupech využít a opět máte další úsporu zajištěnou. A přece jenom budete ji mít stále po ruce, tudíž ji už nikde nezapomenete použít, což je další vaše výhoda.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků