Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 1 *

1 / 4

Leták BENU Lékárna - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - Weleda, mandlový olej, omega 3, oscillococcinum, rybí olej, selen, zinek, doplněk stravy, léčivý přípravek, Möller's Omega 3, vitamin D, želé rybičky, Möller’s. Strana 1.
1 / 4

Prolistujte si tento leták obchodu BENU Lékárna platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 3 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták BENU Lékárna nabízí slevy na více než 28 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BENU Lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 3. Na aktuální stránce najdete akce na omega 3, oscillococcinum, rybí olej, selen, Weleda, zinek, mandlový olej, nicméně BENU Lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Aspirin, Quixx, nosní sprej, doplněk stravy, léčivý přípravek. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BENU Lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BENU Lékárna

Produkty v tomto letáku

 
 
E-shop nabízí: top nabídka Prosinec / platnost: 1. 1. - 31. 1. 2023 Tato cenová nabídka je platná pouze pro e-shop www.benu.cz. Neplatí pro lékárny BENU! Víte, kolik bodů byste za svůj nákup získali? Barny´s ULTRA-C Imuno Complex Zaregistrujte se a získejte body i zpětně za všechny své nákupy na eshopu BENU! 30 kapslí Antioxidační komplex základních vitaminů a minerálů. Doplněk stravy ULTRA-C IMUNO COMPLEX obsahuje kombinaci vitaminů C a D v bioaktivní formě. Dále obsahuje organické formy minerálů (zinek, selen) v dostatečném množství pro podporu imunitního systému. Doplněk stravy Oscillococcinum 30 dávek Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice, bolest hlavy, svalů a únava. Obsahuje Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K. Pozorně čtěte příbalovou informaci. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití 549 Kč 159 Kč Möller‘s Omega 3 Želé rybičky WELEDA Měsíčková kojenecká koupel 45 želé tablet 200 ml Želé rybičky obsahují koncentrovaný rybí olej (EPA a DHA) s vitaminem D. DHA přispívá k normální činnosti mozku. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Lahodná malinová příchuť. Pro děti od 3 let. Jemná nepěnivá koupelová přísada, která má šetrné čistící a jemné pěstící účinky. Měsíček se zklidňujícími účinky je doplněn o sladký mandlový olej a organický sezamový olej, které kůži nevysušují, naopak ji dostatečně vyživují. Vhodné i pro citlivou pokožku. Doplněk stravy Přírodní kosmetika 289 Kč 255 Kč www.benu.cz

Další letáky BENU Lékárna

Nejnovější letáky