Leták CBA - 15.3.2023 - 26.3.2023 - str. 1 *

1 / 9

Leták CBA potraviny - 15.3.2023 - 26.3.2023 - Produkty v akci - Penam, perník, salám, šunkový salám, VÁHALA, Olma, pomazánkové máslo, čokoláda, bonbóny, Pedro, pendrek, čokoládové vajíčko, velikonoční perník, káva, Jihlavanka, mycí prostředek, prostředek na nádobí. Strana 1.
1 / 9

Prolistujte si tento leták obchodu CBA potraviny platný od 15.3.2023 do 26.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták CBA potraviny nabízí slevy na více než 186 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě CBA potraviny ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Na aktuální stránce najdete akce na pomazánkové máslo, čokoláda, káva, salám, Jihlavanka, mycí prostředek, perník, nicméně CBA potraviny v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na bílý jogurt, broskve, eidam, hermelín, tavený sýr. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě CBA potraviny, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách CBA potraviny

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
CBA Jihlavanka Extra Special 150 g (100 g = 39,93 Kč) JIHLAVANKA EXTRA SPECIAL ARABICA & ROBUSTA (TEMEINE CHINA, FRIED PRIZING TH 150 g Tradiční Pomazánkové vybrané druhy 150 g (100 g = 16,60 Kč) 59⁹⁰ Pendreky duhové, s příchutí jablka, jahody 80 g (100 g = 24,88 Kč) 19⁹⁰ NEW **** PEDRO PENCIENT PROM CEMBLY FLAG POL 14- MENUR EDRO PLUR PEN EN OOK SAY ID Pomozónkové SUNKCJA Bumpy LEITE FRATELIE W OLMA BB Pomazánkové CE SOFFIAT ŠUNKA SALA f/cbacz www.cba.cz 6/2023 Velikonoční perník různé motivy 60 g (100 g = 9,83 Kč) Penam ELIKONOČNÍ MIK 5⁹⁰ Penam ELIKONOČNÍ POTRAVINY Penam VELIKONOČNÍ PERNÍK Tradicna PAZITKA G WAL OLMA Tradični Pomazánkové 24.⁹⁰ 15.3.-26.3.2023 Šunkový salám 100 g Váhala 13⁹⁰ Cena za 100 g * Tekutý prostředek na mytí nádobí Balsam, Lemon, Orange 1| Hestia Prostředek na nádobí VYZKOUŠEJTE Hestia Prostředek na nádobí 24.⁹9 Vajíčko z mléčné čokolády s motivem zajíčka 12,5 g (100 g = 79,20 Kč) 9⁹⁰ Nákupy pro každý den...

Další letáky CBA potraviny

Nejnovější letáky