Leták CBA - 15.3.2023 - 21.3.2023 - str. 1 *

1 / 9

Leták CBA Premium - 15.3.2023 - 21.3.2023 - Produkty v akci - Penam, perník, salám, šunkový salám, VÁHALA, Olma, pomazánkové máslo, čokoláda, bonbóny, Pedro, pendrek, čokoládové vajíčko, velikonoční perník, káva, Jihlavanka, mycí prostředek, prostředek na nádobí. Strana 1.
1 / 9

Prolistujte si tento leták obchodu CBA Premium platný od 15.3.2023 do 21.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták CBA Premium nabízí slevy na více než 184 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě CBA Premium ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Na aktuální stránce najdete akce na pomazánkové máslo, čokoláda, káva, salám, Jihlavanka, mycí prostředek, perník, nicméně CBA Premium v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na bílý jogurt, broskve, eidam, hermelín, tavený sýr. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě CBA Premium, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách CBA Premium

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
(CBA) PREMIUM 11A/2023 Jihlavanka Extra Special 150 g (100 g = 39,93 Kč) JIHLAVANKA EXTRA SPECIAL ARABICA & ROBUSTA TREENEIHINA, E FRAZING HUI 150 g 59⁹⁰ NEW Pendreky duhové, s příchutí jablka, jahody 80 g (100 g = 24,88 Kč) 19⁹⁰ **** PEDRO PENCIENT PROM CEMBLY FLAG POL Tradiční Pomazánkové vybrané druhy 14- 150 g (100 g = 16,60 Kč) MENUR EDRO PLUR PEN EN OOK SAY ID DAR SUNKES SALAM RES 5⁹⁰0 f/cbacz www.cba.cz QEBA Penam ELIKONOČNÍ MIK Naše nabídka středa 15. 3.- úterý 21. 3. 2023 SUNKA w OLMA Tradični Pomazánkove ŠUNKA Velikonoční perník různé motivy 60 g (100 g = 9,83 Kč) H Penam ELIKONOČNÍ Penam VELIKONOČNÍ PERNÍK **** PAZITIA E OLMA Pomazánkové 24,⁹⁰ Šunkový salám* 100 g Váhala 13⁹⁰ Cena za 100 g VYZKOUŠEJTE Tekutý prostředek na mytí nádobí Balsam, Lemon, Orange 1| Hesfia Prostředek na nádobí Hestia Prostředek 4 24.⁹9 Vajíčko z mléčné čokolády s motivem zajíčka 12,5 g (100 g = 79,20 Kč) 9⁹⁰ Nákupy pro každý den...

Další letáky CBA Premium

Nejnovější letáky