Červené víno - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt červené víno? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je červené víno. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu červené víno.

Výrobek červené víno je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 64,90 Kč, tato akce platí od 19.1. do 25.1.2022.

Výrobek červené víno je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO, PENNY. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt červené víno pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 15,90 Kč.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
CULTURA VINI Merlot - Itálie 1,5 l láhev (=1 l 43,27)  
19.1.-25.1.2022 product cut image product cut image

*

64,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
AUSTRALIAN BUSH Cabernet Shiraz, Colombard Chardonnay Sauvignon Blanc Austrálie 0,75 l láhev (=1 l 93,20) -  
19.1.-25.1.2022 product cut image product cut image

*

69,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Mendoza El Bar Malbec Argentina bal.: 750 ml cena za 750 ml -  
5.1.-1.2.2022

**

99,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Původní Sklepmistr červený, bílý, růžový stolní víno bal.: 6× 1 l, cena za 1 l -  
15.12.2021-1.2.2022

**

36,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Mendoza El Bar Malbec rosé Argentina bal.: 750 ml cena za 750 ml -  
5.1.-1.2.2022

**

99,90 Kč
arrow
 
Aktuální letáky
 
Červené víno - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Bordeaux Château Croix de Mission* - • Francie• 0,75 l• 1 l = 398,67 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
10.3.-23.3.2021
299,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Valpolicella Ripasso* - • Itálie • 0,75 l • 1 l = 318,67 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
10.3.-23.3.2021
239,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Valpolicella Ripasso* - • Itálie • 0,75 l • 1 l = 318,67 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
12.5.-25.5.2021

*

239,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Primitivo di Manduria* - • Itálie• 0,75 l• 1 l = 292 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
10.3.-23.3.2021
219,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Primitivo di Manduria* - • Itálie • 0,75 l • 1 l = 292 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
12.5.-25.5.2021

*

219,00 Kč
arrow

Červené víno

Tradice pěstování vinné révy a výroby vína je u nás zakořeněná už od dob středověku. U většiny milovníků vína platí, že buď jsou zaměřeni na víno bílé anebo červené. A také vznikají různé dohady, které z nich je vlastně zdraví prospěšnější. Pokud svou pozornost zacílíme na červené víno, pak najdeme hned několik pozitivních vlivů na naše fyzické i psychické zdraví.

Pokud si dáte každý den deci červeného vína, pak svému zdraví jistě prospějete. Budete mít nejen lepší náladu, ale také bude váš organismus pomaleji stárnout. Červené víno má neuroprotektivní vliv na náš mozek. Chrání ho tedy před předčasným opotřebováním a stárnutím. Na naši tělesnou schránku působí jako antioxidant a také má protizánětlivý efekt. Také střeva poděkují za občasnou skleničku červeného vína. Dalo by se tedy s úspěchem říct, že červené víno je vlastně léčivé.

Stejně jako u jiných druhů „přírodních léků“ platí i tady, že nic se nemá přehánět a pití vína by mělo být skutečně jen v omezeném množství. Kolik skleniček by tedy měl člověk vypít, aby svému zdraví pouze prospíval? Na tom se odborníci příliš neshodnou. Obecně ale platí, že by to mělo být něco mezi jedním a dvěma decilitry denně. Druhou podmínkou je pochopitelně konzumace pouze kvalitních vín. Levné krabicové by vašemu zdraví asi příliš dobrou službu neudělalo.

Pokud patříte k milovníkům vína, pak máte jistě i svou oblíbenou skleničku, ze které si tento lahodný nápoj vychutnáte nejlépe. Podle odborníků by měla být sklenice vždy v dokonalém souladu s nápojem, který je v ní podáván.

Jakou si tedy pořídit skleničku na červené víno? Vzhledem k tomu, že má červené víno výraznější aroma, mělo by být podáváno ve větší sklenici, která má tvar balónu a širší hrdlo. Je to z důvodu lepšího provzdušnění vína. Není také vhodné naplnit sklenici až po okraj, ale pouze do jedné třetiny. Sklenice musí umožnit s vínem zakroužit. Jen tak se v plné míře uvolní aromatické látky a kvalita vína vynikne naplno.

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt červené víno. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt červené víno a jako první se dozvíte, pokud bude červené víno v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt červené víno.

Zkontrolujte cenu produktu červené víno u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků PENNY, Kaufland, MAKRO, JIP, Astur & Qanto velkoobchod, Tamda Foods, Adam velkoobchod Šternberk, coop TERNO, TREFA coop, Vrtal. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Podobné produkty


Červené víno - prodejci

Nejnovější letáky

Produkty

Prodejci