Čokoládová rolka - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt čokoládová rolka? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je čokoládová rolka. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu čokoládová rolka.

Výrobek čokoládová rolka je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 6,30 Kč, tato akce platí od 22.6. do 5.7.2022.

Výrobek čokoládová rolka je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech BILLA, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt čokoládová rolka pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 6,30 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Mini máslové pečivo mix - • croissant, čokorolka, šnek • bal.: 1280 g (48 ks) • cena za 1 ks  

**

6,30 Kč
BILLA
 
BILLA
Rolka s máslem a belgickou čokoládou z naší pece - 1 ks, 63 g 100 g = 15,71 Kč  

*

9,90 Kč
Pramen CZ
 
Pramen CZ
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Čokoládová rolka v letácích

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 22.6.2022 - 5.7.2022.
22.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták Pramen CZ
Leták Pramen CZ - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6.-28.6.2022
Platný ve všech prodejnách Pramen CZ
 

Čokoládová rolka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt čokoládová rolka. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt čokoládová rolka a jako první se dozvíte, pokud bude čokoládová rolka v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt čokoládová rolka.

Zkontrolujte cenu produktu čokoládová rolka u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků MAKRO, Pramen CZ, BILLA. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte čokoládová rolka

Nejnovější letáky