Leták coop JEDNOTA - 5.1.2022 - 18.1.2022 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK

1 3 4 5
Leták coop JEDNOTA - 5.1.2022 - 18.1.2022 - Produkty v akci - vánočka, kuřecí stehenní řízky, kuře, kuřecí řízky, kuřecí maso, Vodňanské kuře, uzená kýta, Krahulík, paštika, Krajanka, Zott, Olma, jogurt, Jogobella, tvarohový dezert, Míša, bonbóny, sušenky, Hašlerky, BeBe, Opavia, BeBe Dobré ráno, světlé pivo, světlý ležák, ležák, Pardál, pivo, alkohol, káva, mletá káva, Jihlavanka, čaj, Jemča, ovocný čaj. Strana 1.
1 3 4 5

Prolistujte si tento leták obchodu coop JEDNOTA platný od 5.1.2022 do 18.1.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 4 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě coop JEDNOTA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 4. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě coop JEDNOTA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
Coop Vaše prodejny Platnost od středy 5. 1. do úterý 18. 1. 2022 nebo do vyprodání zásob. s českou tradicí akce JEDNOTA pardal Pardál Echt 11° 0,5 l světlý ležák 11 = 19,80 Kč 990 KRAHULÍK JIHLAVANKA od roku 1928 Uzená kýta Standard Originál 250 g mletá káva bez kosti cena za 1 kg 139- 100 g = 19,16 Kč Dardal 4790 Echt ltty li JIHLAVANKA poctiva káva STANDARD ORIGINAL LAHUDKOVA KRAJANKA Paštika 100 g lahůdková, mandlová Krcjanka MANDLOVA 100 g = 15,90 Kč J Saldal Siliná EL UN lM OSn mY BEATINA D O 1590 e 250 g VODŇANSKÉ KUŘE Kuřecí stehenní řízky 500 g OLMA Míša Tvarohový mls 130 g vybrané druhy ZOTT 1 kg = 119,80 Kč Jogobella 150 g vybrané druhy 100 g = 13 Kč Jogobel. 100 g = 7,27 Kč OLMA Pery ta OLMA 612 (Zoth 762 Jogobella 5990 Jogobella Deas Cat MISA TVAROHOVÍ SHECIAL E 1690 MLS COKOLAPOV Chočolate TUAROHOVÝ EMLS: 1090 NOVINKA OPAVIA BeBe Dobré ráno 50 g vybrané druhy Hašlerky 90 g Originál, Extra Silné Super ceua JEMČA Ovocný čaj 40 g vybrané druhy cop 100 g = 15,80 Kč 100 g = 15,44 Kč 100 g = 47,25 Kč ORIGINAL akaet BeBe etr Haslerky JEMČA ORIGINAL KTRA SILNE 790 BeBe 1390 20 ACER ORIGINAL ebre so JEMČA 1890 BRURNKA A POMERANC Východočeský region 00/2022 www.coopclub.cz • facebook.com/coopclubcz | f Coop Club

coop JEDNOTA letáky

TOP letáky