Leták coop JEDNOTA - 3.8.2022 - 16.8.2022 - str. 1

1

3 4 5
Leták coop JEDNOTA - 3.8.2022 - 16.8.2022 - Produkty v akci - Tchibo, filé, salám, šunkový salám, Krahulík, Nowaco, Choceňská mlékárna, tvaroh, žervé, Gervais, Olma, sýr, měkký tvaroh, Olmíci, Vitana, zmrzlina, ruská zmrzlina, oplatky, Tatranky, Opavia, bujón, Masox, sirup, Kofola, Big Shock!, energetický nápoj, limonáda, Korunní, světlé pivo, Staropramen, Braník, pivo, alkohol, káva, Jihlavanka, instantní káva, Frupper, Bel, BEL. Strana 1.
1 3 4 5

Prolistujte si tento leták obchodu coop JEDNOTA platný od 3.8.2022 do 16.8.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 4 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták coop JEDNOTA nabízí slevy na více než 202 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě coop JEDNOTA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 4. Na aktuální stránce najdete akce na tvaroh, žervé, světlé pivo, káva, Tchibo, sirup, Kofola, nicméně coop JEDNOTA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na pizza, tavený sýr, zakysaná smetana, smetana, párky. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě coop JEDNOTA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
OD STŘEDY 3. 8. DO ÚTERÝ 16. 8. 2022 Braník Světlý světlé výčepní pivo PIVOVARY STAROPRAMEN 1 l = 29,80 0,5 l 29 1490 VITANA 144 g Masox 10 + 2 kostky 90 ORKLA FOODS 100 g = 20,76 1 kg 220 ml 1490 139 PRIMA Ruská zmrzlina od mrazíka ,– Šunkový salám KRAHULÍK-MASOZÁVOD KRAHULČÍ, MASO UZENINY PÍSEK smetanová 113 g BIDFOOD CR 100 ml = 4,97 1090 300 + 100 g 8990 80 g NOWACO Filé Gervais Original BIDFOOD CR 1 kg = 299,67 BEL SÝRY ČESKO 100 g = 23,63 4 porce 1890 vybrané druhy CHOCEŇSKÝ Tvaroh jemný 250 g 2390 ACCOM CZECH 100 g = 9,56 OLMA Olmíci piškotoví vanikoví, čokoládoví OLMA 100 g = 9,65 0,7 l 3490 47 g 100 g 7 90 OPAVIA JIHLAVANKA 6290 KORUNNÍ Tatranky Standard Original Big Shock! MONDELÉZ ČR 100 g = 16,81 TCHIBO PRAHA 100 g = 62,90 BIG SHOCK 1 l = 51,80 vybrané druhy instantní káva vybrané druhy www.coopclub.cz | 0,5 l 25 coopclubcz 90 Frupper sirup vybrané druhy KOFOLA 1 l = 49,86 STŘEDOČESKÝ REGION 15/22

Další letáky coop JEDNOTA

Nejnovější letáky