Teta drogerie - dezinfekční sprej v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt dezinfekční sprej platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt dezinfekční sprej a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt dezinfekční sprej za výhodnou cenu 74,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek dezinfekční sprej chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dettol - sprej 500 ml, ubrousky 36 ks *v akci též 84 ks,750 ml  

*

74,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
hansaplast - antiseptický sprej na rány 50 ml  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Dezinfekční sprej v letácích Teta drogerie

 

Dezinfekční sprej - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt dezinfekční sprej a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt dezinfekční sprej hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt dezinfekční sprej právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt dezinfekční sprej i v jiných obchodech jako OFFICEO, Barvy a laky drogerie, Lidl nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, dětský dezert, dětský pudr, Diaregul. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte dezinfekční sprej

Nejnovější letáky