Teta drogerie - Elseve v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Elseve platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Elseve a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Elseve za výhodnou cenu 76,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Elseve chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ĽOréal Paris Elseve - šampony 400 ml, balzámy 400 ml 400 ml  

*

76,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
ĽOréal Paris elseve color vive purple - šampon 200 ml, maska 150 ml  

*

76,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Elseve v letácích Teta drogerie

 

Elseve - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Elseve a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Elseve hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Elseve právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Elseve i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, Globus, dm drogerie, TESCO, ROSSMANN nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ekologické brikety, elektrická odsávačka, elektrický krb, elektrický ohřívač vody, elektrický prořezávač, Elizabeth Arden, Ensure Plus, Enzycol, Erdomed, Espumisan. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Elseve

Nejnovější letáky