Fidorka - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Fidorka? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Fidorka. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Fidorka.

Výrobek Fidorka je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 6,30 Kč, tato akce platí od 25.5. do 7.6.2022.

Výrobek Fidorka je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Supermarket, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Fidorka pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 6,30 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Fidorka - • všechny druhy • bal.: 30× 30 g • cena za 30 g  

**

6,30 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Fidorka oplatka - • 30 g • 100 g = 26,34 Kč • vybrané druhy  

*

7,90 Kč
BILLA
 
BILLA
viz leták viz leták
Brněnka
 
Brněnka
viz leták viz leták
coop DISKONT
 
coop DISKONT
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Fidorka v letácích

 

Fidorka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Fidorka. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Fidorka a jako první se dozvíte, pokud bude Fidorka v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Fidorka.

Zkontrolujte cenu produktu Fidorka u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků OFFICEO, Ratio, MAKRO, coop TERNO, Brněnka, Albert Supermarket, BILLA, coop TIP, coop TUTY, coop DISKONT. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Slim, 7UP. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Fidorka

Nejnovější letáky