PENNY - fixy v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt fixy platné od 19.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt fixy a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt fixy za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 19.5. do 25.5.2022. Pokud si výrobek fixy chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
Foukací fixy - různé motivy 1 balení  
99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Fixy v letácích PENNY

 

Fixy - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt fixy a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt fixy hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt fixy právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt fixy i v jiných obchodech jako SEVT, OFFICEO, DEK, Bambule, Pompo nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: fotoalbum, fanka s rukojetí, Fenistil, fettuccine, Flavobion, Flixonase, FM modulátor, Formex, full hd tv, fotbalová brána. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte fixy

Nejnovější letáky