PENNY - Holicí strojky a zastřihovače v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Holicí strojky a zastřihovače platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Holicí strojky a zastřihovače a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Holicí strojky a zastřihovače za výhodnou cenu 349,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Holicí strojky a zastřihovače chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
zastřihovač vousů, zastřihovač
ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ* - 1 ks  
349,90 Kč
PENNY
 
PENNY
holicí strojek
PÁNSKÝ HOLICÍ STROJEK DUNLOP* - 1 ks v nabídce také dámský strojek na holení za 399,90 Kč  
449,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Holicí strojky a zastřihovače v letácích PENNY

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Holicí strojky a zastřihovače a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Holicí strojky a zastřihovače hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Holicí strojky a zastřihovače právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Holicí strojky a zastřihovače i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí játra, hovězí oháňka, hovězí pečeně, Himalaya, Haier, Halali, Harpic, Hedelix, Hemostop, herní myš. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Holicí strojky a zastřihovače

Nejnovější letáky