Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

Globus - akční letáky

 

Obchodní řetězec Globus nemá v České republice mnoho svých poboček, přesto je velmi oblíbeným centrem nejen pro výhodné nákupy, ale i díky svým službám.

V hypermarketu Globus se dobře nakupuje

V Globusu se skutečně velmi dobře nakupuje a přirozeně je zde vidět i zájem o zákazníky, jelikož je zde nejen velmi bohatý sortiment, ale i další služby, které přinesou vždy příznivé bonusy pro každého zákazníka. Úplně prvně se v České republice společnost objevila v roce 1996. Globus Ivanovice v Brně byl totiž prvním hypermarketem na území České republiky. V současné době se s ním můžete setkat i na svých dovolených, například v Německu nebo Lucembursku. Pokud se podíváte na mapu provozoven Globusu, poté u nás můžete navštívit 16 hypermarketů Globus. Každý z nich má přirozeně i akční nabídku, kterou si můžete prohlédnout v Globus letáku. Ceny jsou poté přijatelnější a celkově mohou ovlivnit značnou úsporu do domácnosti.

Sortiment s výhodnou cenou v Globus letáku

Globus hypermarket má své vlastní řeznictví, kde si lze zakoupit čerstvé maso výhradně z českého chovu. V nabídce jsou rovněž vysoce kvalitní masné produkty a vlastní výroba. V akci můžete zakoupit jejich vlastní pečivo, kde naleznete mnoho rozličných druhů chleba, slaného i sladkého pečiva. Kromě toho všeho se můžete podívat na nabídku BIO potravin, mléčných výrobků, nechybí domácí potřeby, elektro, nabídka oblečení a samozřejmě i další bohatý sortiment. Každý týden pro vás hlídají nejnižší cenu, tudíž i milovníci piva si přijdou na své. V nápojích máte rovněž akční nabídku na nealkoholické nápoje, stejně tak budete upozorněni na nižší cenu za alkoholické nápoje. Becherovky, různé druhy vodky, kvalitní rumy nebo například i chutný Jack Daniel´s se dají pořídit za velmi výhodnou cenu.

Nechte se inspirovat letáky Globus na příští týden

Hypermarket vydává několik různých letáků a katalogů. Každý z nich je zaměřený na jinou kategorii akčních produktů. Také jsou někdy změny v tom, že Globus leták Brno nemusí mít stejnou akční nabídku jako Globus leták Ostrava nebo leták Globus Brno, což se ale vždy z akčního letáku Globus dozvíte. Jsou vydávány 1x týdně a nabízí skutečně veškerý sortiment, který je zákazníky vyhledávaný. V nabídce samozřejmě nechybí máslo nebo mléko, ale také zelenina, pečivo, různé druhy masa i sýra. Akční Globus leták zahrnuje i nepotravinářský sortiment, tudíž si skutečně každý může vybrat to, co mu bude nejvíce vyhovovat. Platnost letáku je vždy na týden a nové akční nabídky jsou platné nově od středy. K dispozici jsou rovněž tematické katalogy, které mají nějaký vztah k danému období, ty mají samozřejmě platnost delší dobu. Letáky Globus nemusíte odebírat papírově, ale můžete si je v klidu prohlédnout online. I zde naleznete leták Globus na příští týden s předstihem.

Globus akce umí potěšit zákazníky

Globus akce se vztahují i na jinou část hypermarketu a tou je například Globus restaurace, která funguje samoobslužně, nebo můžete využít nabídku hotových jídel, opět z akčního letáku Globus, kterou si vyžádáte od obsluhy. V klidu se můžete občerstvit v místní jídelně nebo si zavakuovat jídlo s sebou. I v tomto případě můžete uplatnit sběr věrnostních bodů. A s programem Globus bonus jsou skutečně zajímavé zákaznické výhody. A kdo by nebyl rád, když může zakoupit levnější zboží a ještě získat další benefit v podobě zákaznické výhody.

Po nákupu můžete vyzkoušet Globus restauraci nebo si natankovat

Globus není jen centrem, kde si můžete nakoupit pod jednou střechou bohatý sortiment. Rovněž zde funguje koutek pro děti, o které se vám postarají zaměstnanci Globusu a vy si v klidu můžete prohlédnout akční nabídku a nakoupit vše potřebné. Pokud chcete nákup urychlit, můžete využít služby s mobilní aplikací Můj Globus, samoobslužné nakupování Scan&Go nebo zase naopak si můžete vychutnat Globus chutnou kávu a čerstvý zákusek. Rovněž posedět v Globus restauraci a dát si něco dobrého k jídlu. Řidiči ocení čerpací stanici s myčkou. V Globusu se rozhodně vyplatí nakupovat, proto sledujte akční letáky s výraznými slevami a nabídkou dalších služeb.

Produkty v letácích Globus

Leták Strana Produkty Popis Cena
leaflet
19.6.-25.6.2024
1 majonéza 47,90 Kč
hrozny 39,90 Kč
Orion 39,90 Kč
čokoláda 39,90 Kč
Studentská Pečeť 39,90 Kč
2 jogurt 5,90 Kč
bílý jogurt 5,90 Kč
ementál 79,90 Kč
šunka 19,90 Kč
mléko 21,90 Kč
3 dětské vlhčené ubrousky 19,90 Kč
kapsičky pro psy 69,90 Kč
stelivo 59,90 Kč
konzerva pro psy 28,90 Kč
ponožky 149,90 Kč
4 světlé pivo 17,90 Kč
Kofola 28,90 Kč
Big Shock! 23,90 Kč
energetický nápoj 23,90 Kč
Radegast 17,90 Kč
5 jogurt 15,90 Kč
bílý jogurt 15,90 Kč
šunka 25,90 Kč
tvaroh 24,90 Kč
smetana 19,90 Kč
Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků