Leták Hruška - 28.9.2021 - 4.10.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK

Leták Hruška - 28.9.2021 - 4.10.2021 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK

1 3 4 ... 9
Leták Hruška - 28.9.2021 - 4.10.2021 - Produkty v akci - Choceňská mlékárna, olomoucké tvarůžky, Olma, sýr, tvarůžky, jogurt, Choceňský smetanový jogurt, smetanový jogurt, ovocný jogurt, smetana, smetana na vaření, piškoty, Figaro, čoko piškoty, káva, mletá káva, Jihlavanka. Strana 1.
1 3 4 ... 9

Prolistujte si tento leták obchodu Hruška platný od 28.9.2021 do 4.10.2021 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Hruška ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Hruška, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Jihlavanka

Než se káva dostane do vašeho šálku, projde několika náročnými fázemi úprav. Proto bychom měli vědět, jak správně připravit dobrý šálek kávy. Podle průzkumů je jednou z nejoblíbenějších značek mezi všemi druhy kávy Jihlavanka. Zrna pro její výrobu pocházejí z různých částí světa. Je to především z toho důvodu, aby se zachovala kvalita chuti i aromatické stránky této kávy. Tato káva vzniká složením ze dvou základních druhů. Jedná se o Robustu a Arabicu.

Robusta zvolená pro Jihlavanku většinou pochází z Vietnamu a Arabica se dováží převážně z Brazílie. Kávová zrna procházejí náročnou úpravou, jejímž základem je pražení horkým vzduchem při teplotě, která dosahuje 200 až 240 °C. V této horké vzdušné lázni setrvají zrna kolem dvou až tří minut. Technologie pražičky je velice promyšlená a propracovaná. Horký vzduch pomáhá zrnům v cirkulaci a tím pádem projde pražením každé jednotlivé kávové zrno. Horký vzduch se pro pražení osvědčil především proto, že tím káva dostane svou specifický a žádaný kyselý i hořký nádech. Pro zachování kvality chuti i aroma Jihlavanky je nutné po pražení zrna rychlým způsobem zchladit. Tajemství vyvážené chuti kávy Jihlavanka tkví také v tom, že se jednotlivé odrůdy praží zvlášť a poté se smíchají do konečné podoby.

 
UCNENÝ ZRAJÍCI SYR Coky Chiekar Hruška maloobchodní síť platnost akce 28.9.-4.10. 2021 SUPER CENA NEPŘEHLÉDNĚTE NEPŘEHLÉDNĚTE Choceňský smetanový jogurt jahoda 150g Smętana 12% 200g Tvarůžky velké SPECIÁLNÍ CENA HRUŠKA SLAVÍ Choce ska mlekarna jedinéčné. CHOCENSKÝ smetanový jogurt 167g 30 LET GMA (AW Sm et an a 12% jahodový THA Y AREM. Chocenská mlekarna Založeno 1876 CHOCENSKY metanovy jogur OLMA olomoucké tvarůžky 167 9 90 CHOCENSKÝ smetan ový jogurt OD 1967 -Naše čerstvá - 29 Smetana velké 12% 9.0 boruvkový 90 iska rna NSKÝ y Jogurt UDENÁ NĚ jedinečné. Cena za 1kg'tl: 179,04 + další vybrané druhy Cena za 1kg' 11: 66,00 Cena za Ikg/1l: 54,50 SUPER CENA SUPER CENA + další vybrané druhy Coko piskoty JIHLAVANKA Jihlavanka Extra Special 150g Figaro poctivá káva EXTRA ZNOVU UZAVŘIT, ZNOVU UZAVRIET Pomerančové - Pomarančové SPECIAL STŘEDNÍ. silná Coko skoly 90 Figero 39 90. Malinove vvvileni směs RABICA & ROBUSTA VÝRAZNÉ AROMA . PLNA CHUI PRAŽENÁ MLETÁ KÁVA e 150 g Čoko piškoty pomerančové 147g Cena za 1kg'ti: 266,00 Cena za tkg/1: 135,37 Platí do vyprodání zásob - Změna cen vyhrazena - Pultové ceny jsou doporučené - Chyby tisku vyhrazeny

Hruška letáky

TOP letáky