Leták Hruška - 4.1.2022 - 17.1.2022 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 9
Leták Hruška - 4.1.2022 - 17.1.2022 - Produkty v akci - Olma, jogurt, bílý jogurt, smetanový jogurt, ovocný jogurt, sušenky, BeBe, Opavia, BeBe Dobré ráno, Zubr, pivo, alkohol. Strana 1.
1 3 4 ... 9

Prolistujte si tento leták obchodu Hruška platný od 4.1.2022 do 17.1.2022 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 8 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Hruška ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 8. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Hruška, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Hruška
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
SMETANOVÝ JOSMETANOVÝ JOGURT SMETA NOVÝ. PREMI SMETAN OVÝ, Hruška maloobchodní síť platnost akce 4.1. - 17.1. 2022 SUPER CENA Bilý jogurt Klasik 150g SUPER CENA Valassko OL M A Bilý Joguurt Kla sik 2,7%S Valašska TUKU VALA Jahoda svanilkOU METANOVY METANOVÝ LALA Valn de OLMA OD 1967 Valas 90 Klasik Bilý jogurt asska 790 LATASS Ost Jahod 2,7%. ALASS Svanile TUKU S vysokým obsahem bilkovin + dalši vybrané dnshy 7,3g OBSAHU BİLKOVIN V BALENÍ Smetanový jogurt jahoda s vanilkou 150g Cena za 1kgt 52,67 Cena za figt 59,33 SUPER CENA SUPER CENA + dalsi vybrané druhy ORIGINÁL Zubr Premium 0,51 OPAVIA kakaové BeBe Dobré ráno oríškové s medem 50g BeBe ZUBR ZUBR ZUBR Dobre ráno PREMIUM PREMIUM PREMIUM OPAVIA ORIGINÁL 1miékem Beße Dobré ráno CHUT CHUTI CHUTI SILA LA SILA ORIGINÁL mürti s ovocem w ocin 90 0% eBe OAZUBR UBR nhré ráno 1290 OPAVA ORIGINÁL PREMIUM REMIUM ofilkovis medem arielovmedoin BeBe DICNI DICNI Dobré ráno CESKE CESKE 0,51 CESKE 05 NI Cena za Iigt 158,00 Cena za Iigt 25,80 Platí do vyprodání zásob - Změna cen vyhrazena - Pultové ceny jsou doporučené - Chyby tisku vyhrazeny PIVO

Hruška letáky

TOP letáky