Jídelna - Aktuální ceny z letáků ASKO

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě ASKO na produkt Jídelna platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu ASKO na produkt Jídelna a ušetřete tak své peníze.

V obchodě ASKO najdete produkt Jídelna za výhodnou cenu 1 599,00 Kč. Tato slevová akce platí od 4.1.2022 do 4.1.2032. Pokud si výrobek Jídelna chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu ASKO.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
ASKO
 
ASKO
jídelní židle
JÍDELNÍ ŽIDLE SUSI, ekokůže nebo látka, 44 × 98 × 61 cm, 4586132-03, 05, 06 -  

*

1 599,00 Kč
ASKO
 
ASKO
jídelní stůl
JÍDELNÍ STŮL INTER, bílá, beton, dub sonoma, 80 × 75 × 120 cm, -  

*

1 799,00 Kč
ASKO
 
ASKO
barová židle, stolička
BAROVÁ STOLIČKA SONJA, ekokůže 42 × 96–117 × 51 cm, výškově nastavitelná, -  

*

2 699,00 Kč
ASKO
 
ASKO
jídelní stůl viz leták viz leták
ASKO
 
ASKO
jídelní stůl viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Jídelna v letácích ASKO

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu ASKO na produkt Jídelna a máme nejnovější akční letáky obchodu ASKO na produkt Jídelna hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Jídelna právě v obchodě ASKO, můžete hledat stejný produkt Jídelna i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Johnson’s, juka, jahody jednouplodící, jehněčí kolínka, jahody stáleplodící, jmelí, jezírková nádrž, jogurtový řez, jelení plec, jablko Šampion. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Jídelna

Nejnovější letáky