Leták Konzum - 25.1.2023 - 7.2.2023 - str. 1 *

1 / 7

Leták Konzum - 25.1.2023 - 7.2.2023 - Produkty v akci - vepřová krkovice, Tatra, vejce, vejce z podestýlky, máslo, světlé pivo, světlý ležák, ležák, Pardál, pivo, alkohol. Strana 1.
1 / 7

Prolistujte si tento leták obchodu Konzum platný od 25.1.2023 do 7.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 6 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Konzum nabízí slevy na více než 83 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Konzum ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 6. Na aktuální stránce najdete akce na vejce, světlé pivo, máslo, vepřová krkovice, Tatra, světlý ležák, ležák, nicméně Konzum v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na tvaroh, párky, rohlík, klobása, čaj. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Konzum, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Konzum

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Máslo

Namazat si chléb máslem je tradiční pochoutka a stěží si dovedeme představit, že bychom máslo neměli k dispozici. Existuje jich také mnoho druhů.

Levné máslo patří k nejprodávanějším

Máslo patří na náš stůl již mnoho let. Velmi dobré jméno mezi výrobci másla si vybudovala jihočeská Madeta, její produkty v širokém sortimentu mléčných výrobků jsou vyhlášené svou kvalitou a také prostředím pastvin a chovů, odkud pochází kravské mléko. Jihočeské máslo akce je také velmi častou položkou ve slevových letácích mnoha obchodů. V letácích se objevuje Penny máslo, což je řetězec, který se usídlil i v menších městech, a samozřejmě máslo v akci bývá i v Bille, a máslo akce Kaufland anebo máslo Albert jsou další oblíbené slevové záležitosti.

Máslo akce Penny je slevová akce poměrně častá, protože spotřeba levného másla 250 g v České republice se neustále drží na poměrně vysoké hodnotě 5 kg na osobu za rok, což je v přepočtu 20 velkých másel, a přepočteno na měsíc každý z nás v průměru zkonzumuje více než jedno a půl balení másla. Jde samozřejmě o statistické hodnoty, kdy v některých rodinách lidé nakupují měsíčně třeba šest másel, zatímco vegani levné máslo nekonzumují vůbec. Ovšem ať už se na máslo díváme z pohledu strávníků, nebo těch, co se mu vyhýbají, smutné je to, že máslo cena je položkou, která se za poslední rok (2022) vyšplhala do značné výše. Na druhou stranu to neznamená, že by máslo akce byla v letácích položkou, která nás již přestala zajímat, máslo se u nás bude nakupovat s velkou pravděpodobností i nadále.

 
Vepřová krkovice

Vepřová krkovice bývá často v obchodech na akci. Mezi mnoha strávníky se těší velké oblibě zejména pro více možností její úpravy a svéráznou chuť.

Vepřová krkovice patří mezi oblíbené druhy masa

V České republice lidé průměrně spotřebují přibližně 84 kg masa za rok. Týká se to veškerých mas a masových výrobků včetně uzenin. Nejmenší podíl tvoří hovězí maso, cca 9 kg na osobu za rok, uprostřed se nachází maso drůbeží, zhruba 30 kg, a nejvíce masa se u nás konzumuje vepřového, tedy přibližně 43 kg. Bohužel nejméně se u nás jedí ryby a mořské plody, v tomto ohledu silně pokulháváme zejména za severskými státy, přitom je rybí maso nejzdravější.

 
Konzum st 25. 1.- út 7. 2. 2023 JSME TU ČLENSKÁ DOMA KARTA Coop TUTY Jsme jiní. KONZUM je družstvo, které bylo založeno v roce 1898 na demokratických a svobodných principech proto, aby pomohlo zlepšovat každodenní život svým členům. V současné době družstvo vlastní více jak 6 000 rodin z našeho regionu. Jako firma vlastněná svými zákazníky podporujeme místní dodavatele, spolky a dál rozvíjíme život našeho regionu. Přidejte se i vy. max. 2 ks/den 063149 konzum PLATNOST: 25. 1. - 7. 2. 2023 Máslo Tatra 82 % tuku 250 g Coop Box WWW.COOP-BOX.CZ NÁŠ KUPON max. 2 ks/den 040013 199995546 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. PLATNOST: 25. 1. - 7. 2. 2023 Vejce XL čerstvá podestýlková 6 ks TRADIČNÍ ČESKÉ MÁSLO 82% TUKU/50 max. 20 ks/den 300503 Tatră 9999 5553 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. světlý ležák pivo 0,5 l + 3 Kč záloha na lahev NÁŠ KUPON PLATNOST: 25. 1. - 7. 2. 2023 Pardál Echt 11° veice platí 25. 1. - 31. 1. 2023 9999 5560 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. TRAM DO ROKU Výsekové maso: ŘEZNÍK & UZENÁŘ MASGERD ELOUPNICE Bles NÁŠ KUPON mosterord Pardal Echt Obchodník roku 2019 Ten arany max. 2x 56,90 100 g = 22,76 Kč rok v regionu 125. max. 2x 39,90 1 ks = 6,65 Kč akce vepřové maso 99,90/kg max. 20x 9,90 1 l = 19,80 Kč naše maso z regionu pultový prodej plec bez kosti, krkovice s kostí, pečeně s kostí, kýta bez kosti, bok s kostí Maso v našem obslužném úseku pochází pouze z ČESKÝCH chovů a od regionálních dodavatelů.

Další letáky Konzum

Nejnovější letáky