Leták Konzum - 8.3.2023 - 21.3.2023 - str. 1 *

1 / 7

Leták Konzum - 8.3.2023 - 21.3.2023 - Produkty v akci - vepřová krkovice, Ranko, pomazánkové máslo, cukr krystal, cukr, krupice, Gambrinus, světlé pivo, světlý ležák, ležák, Patron, pivo, alkohol. Strana 1.
1 / 7

Prolistujte si tento leták obchodu Konzum platný od 8.3.2023 do 21.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 6 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Konzum nabízí slevy na více než 98 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Konzum ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 6. Na aktuální stránce najdete akce na Gambrinus, cukr krystal, světlé pivo, pomazánkové máslo, cukr, vepřová krkovice, světlý ležák, nicméně Konzum v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na ananas, světlé pivo, pomazánkové máslo, salám vysočina, chléb. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Konzum, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách Konzum

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Cukr

Cukrová řepa a cukrová třtina jsou dva hlavní zdroje výroby cukru. Známe ale ještě další alternativy sladidel, a to nemáme na mysli sladidla syntetická.

Cukr v akci nebývá jen rafinovaný bílý

Mnozí z vás pamatují ještě dobu socialismu, z níž si při troše snahy dovedete vybavit regály obchodů v místních samoobsluhách či v prodejnách se smíšeným zbožím. Tehdy jste v nich mohli zakoupit pouze cukr řepný, rafinovaný, čistě bílý. Vypadal na první pohled efektně, čistě a zdánlivě zdravě. Na bílý řepný cukr se však snesla vlna kritiky a jsou mu také přičítány některé škodlivé vlivy, zejména v souvislosti s civilizačními chorobami. Vtip je v tom, že bílý cukr postrádá

Některým lidem však stále vyhovuje používat klasický cukr bílý, a tak je nutné sortiment těchto výrobků přizpůsobit zákaznické poptávce. Dá se však předpokládat, že její vývoj se bude v budoucnu více přiklánět ke zdravějším variantám sladidel.

 
Vepřová krkovice

Vepřová krkovice bývá často v obchodech na akci. Mezi mnoha strávníky se těší velké oblibě zejména pro více možností její úpravy a svéráznou chuť.

Vepřová krkovice patří mezi oblíbené druhy masa

V České republice lidé průměrně spotřebují přibližně 84 kg masa za rok. Týká se to veškerých mas a masových výrobků včetně uzenin. Nejmenší podíl tvoří hovězí maso, cca 9 kg na osobu za rok, uprostřed se nachází maso drůbeží, zhruba 30 kg, a nejvíce masa se u nás konzumuje vepřového, tedy přibližně 43 kg. Bohužel nejméně se u nás jedí ryby a mořské plody, v tomto ohledu silně pokulháváme zejména za severskými státy, přitom je rybí maso nejzdravější.

 
konzum st 8. 3.- út 21. 3. 2023 JSME TU ČLENSKÁ DOMA KARTA konzum Cukr Krystal, Krupice 1 kg Coop Box Coop TUTY WWW.COOP-BOX.Cz PLATNOST: 8. 3. - 21. 3. 2023 ilustrační foto max. 10 ks/den 142128 142129 Jsme jiní. KONZUM je družstvo, které bylo založeno v roce 1898 na demokratických a svobodných principech proto, aby pomohlo zlepšovat každodenní život svým členům. V současné době družstvo vlastní více jak 6 000 rodin z našeho regionu. Jako firma vlastněná svými zákazníky podporujeme místní dodavatele, spolky a dál rozvíjíme život našeho regionu. Přidejte se i vy. NÁŠ KUPON max. 20 ks/den 300135 99995638 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. UKR PLATNOST: 8.3. - 21. 3. 2023 Gambrinus Patron 12° světlý ležák pivo 0,5 l + 3 Kč záloha na lahev Kopie 1 kg 99995645 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. PLATNOST: 8.3. - 21. 3. 2023 Tradiční pomazánkové neochucené 150 g max. 4 ks/den 063089 NÁŠ KUPON www platí 8.3.-14. 3. 2023 DOWNL Výsekové maso: ŘEZNÍK & UZENÁŘ MASCENO SLOUPNICE 9999 5652 Konzum Každý zákazník má právo k jednomu nákupu uplatnit pouze 1 kupon. coop 1 k UNR $ 29,90 KRYSTAL Bambrian ADITY Gambrinus TPUNO Ranko TRADIČNÍ POMAZÁNKOVÉ neochucené S motercond PATV NÁŠ KUPON Obchodník roku 2019 TRAD POMAZÁN max. 10x 1 kg = 29,90 Kč rok v regionu 125. max. 20x 12,90 11 = 25,80 Kč akce vepřové maso 99,90/kg max. 4x 19,90 naše maso z regionu pultový prodej 100 g = 13,27 Kč plec bez kosti, krkovice s kostí, pečeně s kostí, kýta bez kosti, bok s kostí Maso v našem obslužném úseku pochází pouze z ČESKÝCH chovů a od regionálních dodavatelů.

Další letáky Konzum

Nejnovější letáky