Kostíci - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Kostíci? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Kostíci. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Kostíci.

Výrobek Kostíci je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 10,95 Kč, tato akce platí od 25.5. do 7.6.2022.

Výrobek Kostíci je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Supermarket, Kaufland, MAKRO, PENNY. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Kostíci pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 10,95 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
KOSTÍCI JOGURT 3,8 % • všechny druhy • bal.: 10× 107 g, 10× 109 g • cena za 1 ks Kód zboží: 162638 -  

**

10,95 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Kostíci jogurt 3,8 % - • všechny druhy • bal.: 10× 107 g, 10× 109 g • cena za 1 ks  

**

10,95 Kč
Kaufland
 
Kaufland
KOSTÍCI Jogurt/Nápoj/ Kapsička - různé druhy 106-109 g/170 g/130 g  

*

13,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Kostíci - • 107–109 g • 100 g od 13,67 Kč • vybrané druhy  

*

14,90 Kč
PENNY
 
PENNY
KAPSIČKA KOSTÍCI* DANONE - vanilka, čokoláda 130 g 100 g 11,46 Kč  
14,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Kostíci v letácích

 

Kostíci - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Kostíci. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Kostíci a jako první se dozvíte, pokud bude Kostíci v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Kostíci.

Zkontrolujte cenu produktu Kostíci u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Bala, PENNY, MAKRO, coop TERNO, Brněnka, JIP, Albert Supermarket, coop TIP, coop TUTY, coop DISKONT. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Slim, 7UP. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Kostíci

Nejnovější letáky