Kuřecí čtvrtky - Aktuální ceny z letáků

Hledáte akce a slevy na produkt kuřecí čtvrtky? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je kuřecí čtvrtky. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu kuřecí čtvrtky.

Výrobek kuřecí čtvrtky je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 64,90 Kč, tato akce platí od 17.8. do 30.8.2022.

Výrobek kuřecí čtvrtky je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Kaufland, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt kuřecí čtvrtky pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 64,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Kuřecí čtvrtky - • volně ložené • bal.: cca 12 kg • cena za 1 kg • další akční cena také na: Kuřecí čtvrtky, bal.: cca 3–5 kg  
64,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
KUŘECÍ ČTVRTKY • volně ložené • bal.: cca 12 kg • cena za 1 kg • další akční cena také na: Kuřecí čtvrtky, bal.: cca 3–5 kg -  
64,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
Kuřecí čtvrtky zadní Purland - balené cena za 1 kg  

*

74,90 Kč
Astur & Qanto velkoobchod
 
Astur & Qanto velkoobchod
viz leták viz leták
Brněnka
 
Brněnka
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Kuřecí čtvrtky v letácích

 

Kuřecí čtvrtky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt kuřecí čtvrtky. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt kuřecí čtvrtky a jako první se dozvíte, pokud bude kuřecí čtvrtky v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt kuřecí čtvrtky.

Zkontrolujte cenu produktu kuřecí čtvrtky u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Kaufland, Enapo, Astur & Qanto velkoobchod, JIP, MAKRO, Flop, Kubík, Pramen CZ, Brněnka, Potraviny CZ. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 4Slim, 7UP, 7 Days. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte kuřecí čtvrtky

Nejnovější letáky