BILLA - Květiny a rostliny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Květiny a rostliny platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Květiny a rostliny a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Květiny a rostliny za výhodnou cenu 119,00 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Květiny a rostliny chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek Květiny a rostliny ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Kaufland, stojí tam 29,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
orchidea
Orchidea mix 1-2 výhony - průměr květináče: 12 cm 1 ks Slovenská republika  

*

119,00 Kč
BILLA
 
BILLA
orchidea
Orchidea mix 1-2 výhony - průměr květináče: 12 cm 1 ks Slovenská republika  

*

119,00 Kč
BILLA
 
BILLA
slunečnice viz leták viz leták
BILLA
 
BILLA
kala viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Květiny a rostliny v letácích BILLA

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Květiny a rostliny a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Květiny a rostliny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Květiny a rostliny právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Květiny a rostliny i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, Karl Lagerfeld, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Květiny a rostliny

Nejnovější letáky