PENNY - Květiny a rostliny v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt Květiny a rostliny platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt Květiny a rostliny a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt Květiny a rostliny za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Květiny a rostliny chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Výrobek Květiny a rostliny ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Kaufland, stojí tam 9,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
kaktus
KAKTUS KVETOUCÍ* - 1 ks  
39,90 Kč
PENNY
 
PENNY
slunečnice
SLUNEČNICE* - 1 ks  
59,90 Kč
PENNY
 
PENNY
karafiáty
ZAHRADNÍ KARAFIÁT* - Pink kisses 1 ks  
59,90 Kč
PENNY
 
PENNY
mulčovací kůra
MULČOVACÍ KŮRA 50 L MR. GARDEN* - 1 balení  
59,90 Kč
PENNY
 
PENNY
Osteospermum
PAPRSKOVKA OSTEOSPERMUM* - různé barvy 1 ks  
59,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Květiny a rostliny v letácích PENNY

Leták PENNY
Leták PENNY - 30.6.2022 - 6.7.2022.
30.6.-6.7.2022
Platný ve všech prodejnách PENNY
Leták PENNY
Leták PENNY - 30.6.2022 - 6.7.2022.
30.6.-6.7.2022
Platný ve všech prodejnách PENNY
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt Květiny a rostliny a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt Květiny a rostliny hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Květiny a rostliny právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt Květiny a rostliny i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, Korrekt, Karl Lagerfeld, kartušová pistole, kávová souprava, Keen, Kenwood, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Květiny a rostliny

Nejnovější letáky