Nahrajte chybějící leták

Ledová čokoláda - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt ledová čokoláda? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je ledová čokoláda. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu ledová čokoláda.

Výrobek ledová čokoláda je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 18,50 Kč, tato akce platí od 28.4. do 25.5.2021.

Výrobek ledová čokoláda je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech MAKRO, Partner. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt ledová čokoláda pořídit v obchodech Partner, v právě probíhající akci tam stojí 15,90 Kč.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Moritz ledová čokoláda - bal.: 170 g cena za 170 g  
28.4. - 25.5.2021

**

18,50 Kč
Partner
 
Partner
Eisschoko ledová čokoláda, Eismacchiato mléčný nápoj, Eiscappuccino mléčný nápoj, Eiskaffee ledová káva 1,5% vybrané druhy - 250 ml ALIMPEX Food 100 ml – 6,36 Kč  
5.5. - 16.5.2021
15,90 Kč
Žabka
 
Žabka
28.4. - 11.5.2021 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Ledovka kornout - • 140 g • 100 g = 15,65 Kč • vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
7.4. - 13.4.2021
21,90 Kč
TREFA coop
 
TREFA coop
Eiskaffee ledová káva 1,5% 500 ml Eisschoko ledová čokoláda 1,4% 500 ml -   NEPLATNÝ LETÁK
28.4. - 4.5.2021
16,90 Kč
coop TIP
 
coop TIP
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
14.4. - 27.4.2021 viz leták viz leták
coop TUTY
 
coop TUTY
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
14.4. - 20.4.2021 viz leták viz leták

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt ledová čokoláda. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt ledová čokoláda a jako první se dozvíte, pokud bude ledová čokoláda v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt ledová čokoláda.

Zkontrolujte cenu produktu ledová čokoláda u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků MAKRO, Žabka, Partner. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: Libresse, led svítilna, Lay’s, Líčení, ložní prádlo. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Podobné produkty


Ledová čokoláda - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci