Globus - Lihoviny a ostatní alkohol v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Lihoviny a ostatní alkohol platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Lihoviny a ostatní alkohol a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Lihoviny a ostatní alkohol za výhodnou cenu 15,90 Kč. Tato slevová akce platí od 16.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek Lihoviny a ostatní alkohol chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek Lihoviny a ostatní alkohol ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 8,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
cider, Frisco
Frisco - sklo, plech, různé druhy 0,33 l 1 l = 48,18  

*

15,90 Kč
Globus
 
Globus
sangría
Sangria 1,5 l 1 l = 33,27 -  

*

49,90 Kč
Globus
 
Globus
rum, Božkov, Božkov Originál
Božkov Originál 37,5 % - %, Bílý, Speciál kávový, lískový oříšek 30 %, Bylinný 33 %, Čert 25 % 0,5 l 1 l = 239,80  

*

119,90 Kč
Globus
 
Globus
vodka, Hanácká vodka, Hanácká
Hanácká vodka 37,5% 0,7 l 1 l = 214,14 -  

*

149,90 Kč
Globus
 
Globus
Becherovka, Becherovka Lemond, bylinný likér
Becherovka 38 % - %, Becherovka Lemond 20 % 0,5 l 1 l = 299,80  

*

149,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Lihoviny a ostatní alkohol v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Lihoviny a ostatní alkohol a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Lihoviny a ostatní alkohol hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Lihoviny a ostatní alkohol právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Lihoviny a ostatní alkohol i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lady Speed Stick, Lamborghini, lampa s clipem, lampička, Larfasol, lazurovací lak, led tabule, LEGO Batman. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Lihoviny a ostatní alkohol

Nejnovější letáky