Milko - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Milko? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Milko. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Milko.

Výrobek Milko je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Globus. Můžete jej pořídit za 9,90 Kč, tato akce platí od 5.5. do 24.5.2022.

Výrobek Milko je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Hypermarket, Albert Supermarket, BILLA, Globus, Kaufland. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Milko pořídit v obchodech Globus, v právě probíhající akci tam stojí 9,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Milko Tvaroháček různé druhy - 90 g 100 g = 11,-  

*

9,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
Milko Řecký jogurt - tuk 0 %/5 % různé druhy 140 g (=100 g 7,79)  

*

10,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Milko Můj skyr - • 130 g • 100 g = 9,93 Kč • vybrané druhy  

*

12,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Milko Řecký jogurt bílý 5% 140 g 100 g = 9,21 Kč -  

*

12,90 Kč
Globus
 
Globus
Milko Řecký jogurt různé druhy - 140 g 100 g = 9,21  

*

12,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Milko v letácích

 

Milko - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Milko. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Milko a jako první se dozvíte, pokud bude Milko v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Milko.

Zkontrolujte cenu produktu Milko u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Globus, MAKRO, Norma, coop TUTY, coop TIP, JIP, coop TERNO, Albert Hypermarket, Albert Supermarket, BILLA. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Milko

Nejnovější letáky