Globus - Mléko a mléčné nápoje v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Mléko a mléčné nápoje platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Mléko a mléčné nápoje a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Mléko a mléčné nápoje za výhodnou cenu 15,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 12.7.2022. Pokud si výrobek Mléko a mléčné nápoje chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek Mléko a mléčné nápoje ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 9,30 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
jogurtový nápoj
Olma Florian - jogurtový nápoj různé druhy 400 g 100 g = 3,98  

*

15,90 Kč
Globus
 
Globus
jogurtový nápoj
Olma Florian - jogurtový nápoj různé druhy 400 g 100 g = 3,98  

*

15,90 Kč
Globus
 
Globus
Piknik
PRIMA Mrož jahoda ve vaničce - černý rybíz, Pegas pikao, Pegas piknik zmrzlina 850 ml 100 ml = 7,05  

*

59,90 Kč
Globus
 
Globus
Piknik
Mrož jahoda - 850 ml 100 ml, černý rybíz, Pegas pikao, Pegas piknik = 7,05  

*

59,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Mléko a mléčné nápoje v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Mléko a mléčné nápoje a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Mléko a mléčné nápoje hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Mléko a mléčné nápoje právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Mléko a mléčné nápoje i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer, masážní olej, mast na prsní bradavky. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Mléko a mléčné nápoje

Nejnovější letáky