BILLA - muffin v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt muffin platné od 4.7.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt muffin a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt muffin za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 4.7. do 31.7.2022. Pokud si výrobek muffin chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
Free Čokoládové muffiny - 200 g 100 g = 39,95 Kč  
79,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Muffin v letácích BILLA

 

Muffin - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt muffin a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt muffin hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt muffin právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt muffin i v jiných obchodech jako MAKRO, coop TERNO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, magnetofon, mačky, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, Mamavit, maňásek, Marimer. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte muffin

Nejnovější letáky