Leták Můj obchod - 20.1.2023 - 2.2.2023 - str. 1 *

1 / 3

Leták Můj obchod - 20.1.2023 - 2.2.2023 - Produkty v akci - Vitana, Pom-Bär, slaný snack, rýže, dlouhozrnná rýže, rýže parboiled, Fanta, limonáda, Coca-Cola, Sprite, colový nápoj, rukavice. Strana 1.
1 / 3

Prolistujte si tento leták obchodu Můj obchod platný od 20.1.2023 do 2.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 2 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Můj obchod nabízí slevy na více než 49 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Můj obchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 2. Na aktuální stránce najdete akce na rýže, Fanta, limonáda, Coca-Cola, Sprite, Vitana, Pom-Bär, nicméně Můj obchod v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Stará Myslivecká, eidam, vodka, světlé pivo, párky. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Můj obchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Můj obchod

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Coca-Cola

Coca Cola byla původně zamýšlena jako léčivý přípravek pro zklidnění žaludečních potíží a proti bolestem hlavy. Dnes na ni lidé pohlíží docela jinak.

Kdo by neznal Coca Colu ve skle

Znáte Coca Colu? Stěží byste našli někoho, kdo by na tuto otázku odpověděl záporně. Za socialismu byla u nás považována za něco výjimečného a byla zejména pro mladistvé symbolem vzdoru vůči stávajícímu systému.

Víte, že Coca Cola byla původně vyrobena jako účinný lék pro zmírnění bolestí hlavy a zklidnění nervové soustavy? V některých případech zabírá i na žaludeční nevolnosti. Tento nápoj spatřil světlo světa na konci 19. století a ve své době se jednalo o preparát, který se pacientům podával v malém množství pouze na předpis. Výrobce uvedl ve složení Coca Coly dva hlavní zdroje, jimiž jsou ořechy Cola acuminata, pocházející z deštných pralesů v Africe, a zároveň lístky stromu Rudodřev koka (coca), který přirozeně roste v Jižní Americe, a vykazuje pro lidské tělo povzbuzující účinky. Odtud tedy pramení samotný název nápoje (tehdy spíše bylinného sirupu) – Coca + Cola = Coca Cola.

 
Můjobchod To dobré máte blízko Nový rok, nová energie! Nabídka platí: 20. 1. - 2. 2. 2023 POM-BÄR • original, kečup ● • cena za 110 g Logo Coca-Cola a tvar láhve Coca-Cola jsou registrované ochranné známky společnosti The Coca Cola Company. Organizátoři si vyhrazují právo na změnu data trvání akce. Více info v Coca-Cola aplikaci a na www.coca-cola.cz MEMENTS FAMILY PAC Skvělá cena 35,⁹⁰ 90 100 g = 32,64 Kč POMBAR RA Original THE RISE OF DEU nuntionsCADAR Coca-Cola VYHRAJ shka/shadl Vitana rýže varné sáčky dlouhozrnná, parboiled • cena za 400 g ● Vitana 27,⁹⁰ 90 11 = 15,94 Kč te dodared ho Sevdi sypká a nadýchaná PARBOILED RÝŽE Coca-Coca-Cola ORIGINAL TA ZERO CUKRU BEZ KHALDRE Vilana RÝŽE DLOUHOZRNNA PARBOILED Coca-Cola, Fanta, Sprite • více druhů • cena za 1,75 I 4x VARNÝ SAC Kup 3x Coca-Cola 1,75 1 * a získej originální zimní rukavice Coca-Cola 34,⁹⁰ 90 100 g = 8,73 Kč Skvělá cena www. Platnost akce: 20. 1. - 2.2.2023 nebo do vyprodání zásob * Platí pro: Coca-Cola Coca-Cola FANTA Sprite

Další letáky Můj obchod

Nejnovější letáky