Leták Můj obchod - 17.3.2023 - 30.3.2023 - str. 1 *

1 / 3

Leták Můj obchod - 17.3.2023 - 30.3.2023 - Produkty v akci - slanina, oplatky, Fidorka, Opavia, brambůrky, Pringles, chipsy, Franz Josef, olivový olej, olej, limonáda, Olé, světlé pivo, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol, Mom. Strana 1.
1 / 3

Prolistujte si tento leták obchodu Můj obchod platný od 17.3.2023 do 30.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 2 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Můj obchod nabízí slevy na více než 52 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Můj obchod ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 2. Na aktuální stránce najdete akce na olivový olej, olej, světlé pivo, oplatky, brambůrky, limonáda, Pringles, nicméně Můj obchod v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na šunka, vodka, rum, Lučina, Kofola. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Můj obchod, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Můj obchod

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

 
Olej

Rostlinné oleje, zejména lisované za studena, by měly být součástí zdravého jídelníčku každého z nás. Jsou totiž z mnoha důvodů ve výživě nezastupitelné.

Stolní oleje v akci jsou často ve všech obchodních řetězcích

Rostlinné oleje jsou nepostradatelnou složkou našeho jídelníčku z několika důvodů. Za prvé dodávají energii, za druhé zásobují buňky živinami a ty se pak mohou lépe regenerovat, a za třetí jsou prekurzorem pro vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích, kupříkladu provitamínu A nebo vitamínu E. A kdo z vás se domnívá, že tuk přispívá k obezitě, a že je třeba jej v jídelníčku výrazně omezit, není to pravda, omezit byste měli pouze tuky živočišné - nasycené, např. z uzenin, a dále jednoduché sacharidy (cukrovinky – oplatky, sušenky, dorty, bonbóny atp.)

Nejvíce poptávanými rostlinnými oleji bývají řepkové a slunečnicové. Tyto dva produkty se velmi dobře doplňují, a víte čím? Olej slunečnicový obsahuje větší množství nenasycených mastných kyselin omega-6, zatímco olej v akci řepkový, je velmi bohatý na omega-3. Našemu zdraví prospívá vyvážený poměr těchto dvou složek.

Budete-li sledovat akce na olej, tyto dva druhy olejů tam bývají poměrně často, a někdy také slunečnicový olej ve spreji Billa. Naproti tomu olej v akci Albert vám může nabídnout nejen položku slunečnicový olej akce, ale také další rostlinné oleje.

 
Můjobchod To dobré máte blízko Jaro přichází... Nabídka platí: 17. 3. – 30. 3. 2023 VYHRAJ SEDACÍ VAK Fidorka REPRODUKTOR více druhů cena za 30 g 1. KUP JAKÉKOLI 2 FIDORKY 2. SCHOVEJ SI ÚČTENKU 3. JDI NA FACEBOOK FIDORKA 80x VOUCHER na 2 sedací vaky tuli. 9,⁹⁰ 90 100 g = 33,00 Kč NEBO INSTAGRAM FIDORKY A ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE design dle vlastního v Kozel 1874 10 Soutěž běží od 1. 3. do 31. 3. 2023. Více informací a úplná pravidla soutěže na fidorka.cz. Vyobrazení výher je pouze ilustrační. OPAVIA 80x SONY SRS XB13 SONY FIDORKA 1 Mléčná s kakaovou náplní Kozel 10° 10% 10% světlé výčepní pivo NAVÍC NAVIC • cena za 550 ml 17,90 100 ml = 3,25 Kč Pringles • více druhů • cena za 165 g BAD Mom PRANZ JOSEF EXTRA VIRGIN OLIVE OIL EXTRA PANENS OLIVOVÝ OLE Wale SERS STRE 0 PRINGLES BACON FLAVOUR ☐ e18 44,⁹⁰ 90 100 g = 27,21 Kč Skvělá cena Franz Josef Kaiser olivový olej • extra panenský • cena za 500 ml $104,⁹0 90 100 ml = 20,98 Kč

Další letáky Můj obchod

Nejnovější letáky