PENNY - nádobí v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt nádobí platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt nádobí a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Nádobí - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
NÁDOBÍ VŠE ZA 39,90 KČ* 1 ks / 1 balení -   NEPLATNÝ LETÁK
17.6.-23.6.2021
39,90 Kč
PENNY
 
PENNY
PARTY NÁDOBÍ* - 1 balení/ 1ks   NEPLATNÝ LETÁK
5.8.-11.8.2021
119,90 Kč
PENNY
 
PENNY
SADA KUCHYŇSKÉHO NÁDOBÍ 7 KS* 1 balení -   NEPLATNÝ LETÁK
5.8.-11.8.2021
999,90 Kč
PENNY
 
PENNY
SADA NÁDOBÍ PYREX 6 KS* - 1 balení   NEPLATNÝ LETÁK
27.10.-3.11.2021
999,90 Kč
PENNY
 
PENNY
SADA PLASTOVÉHO NÁDOBÍ* - různé druhy 1 ks / 1 balení   NEPLATNÝ LETÁK
11.11.-17.11.2021
49,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt nádobí a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt nádobí hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt nádobí právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt nádobí i v jiných obchodech jako Globus, Albert Hypermarket, MAKRO, coop TERNO, Hruška nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: nádoba na odpad, natáčky, nafukovací vířivka, Naturline, nemrznoucí ventil, nízké kozačky, noční lotion, noční pleny, noční světélko pro děti, Northfinder. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Penny

Penny Market je součástí mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Penny Market připravuje pro své zákazníky pravidelné slevové akce. Seznamte se s nimi prostřednictvím letáku Penny. Vychází dvakrát týdně – v pondělí a ve čtvrtek. Díky akčnímu letáku nakoupíte skutečně za ty nejvýhodnější ceny.

Nádobí - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci